KRONIKA WYDARZEŃ

Środa, 30 czerwca 2021 r.

Mały miś w świecie wielkiej literatury

Z radością informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 dołączyliśmy do grona „zmisiowanych przedszkoli”.

Piątek, 25 czerwca 2021 r.

Czwartek, 24 czerwca 2021 r.

Spotkanie biblioteczne

Na początku czerwca najstarsze przedszkolaki z grup: Sowy", „Biedronki”, „Pszczółki” wzięły udział w spotkaniu pod nazwą „Bajki z kapelusza” odbywające się w ramach Akcji „Tydzień Głośnego Czytania” organizowaną przez Filię Nr 7 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Piątek, 18 czerwca 2021 r.

Czwartek 17 czerwca

#challengeniebieskiemotyle2021

Czwartek, 17 czerwca 2021 r.

Teatr "Co Nieco" - "Cyrk na wesoło"

16 czerwca 2021 r. nasze przedszkole odwiedzili artyści Teatru „Co Nieco” ze spektaklem „Cyrk na wesoło”.

Wojskowa grupa rekonstrukcyjna

W dniu 15 czerwca 2021 r Rumiankowe Przedszkole odwiedzili członkowie wojskowej grupy rekonstrukcyjnej.

Czwartek, 10 czerwca 2021 r.

Hotel dla owadów - nagroda internautów

pragniemy poinformować, że nasze przedszkolaki z grupy „Pszczółki” zdobyły nagrodę internautów w konkursie„Hotel dla owadów” organizowany przez Koło Naukowe Biologów przy wydziale Biologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Piątek, 4 czerwca 2021 r.

XX Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dziewcząt i Chłopców do lat 8 w Szachach

pragniemy poinformować, że wychowankowie naszego przedszkola wzięli udział w XX Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Dziewcząt i Chłopców do lat 8 w Szachach.

Czwartek, 3 czerwca 2021 r.

#challengeniebieskiemotyle2021

2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu,

Wtorek, 1 czerwca 2021 r.

Dzień Dziecka

Wtorkową imprezę rozpoczęliśmy od dyskoteki przy największych dziecięcych hitach. Jeszcze przed śniadaniem dzieci miały okazję pobawić się w maskach leśnych zwierząt i wcielić się w postaci z bajek. Każdy znalazł coś dla siebie. W naszej sali pojawiły się krasnoludki, wróżki, smoki, rycerze, królowie i inne sympatyczne stworki. Na grupowym parkiecie wszystko mogło się wydarzyć: wilk zatańczył ze świnką, a bociek uciekał przed żabką😊