GRUPA  I - "Motylki "

Pomoc nauczyciela: Pani Zofia

Pomoc: Pani Mariola

Wiosenny Pokaz Mody- konkurs na najciekawszy ekologiczny strój i stylizację

Informujemy, że w dniu 21 marca 2024 r. (czwartek) w pierwszy Dzień Wiosny tradycyjnie w "Rumiankowym Przedszkolu" odbędzie się ekologiczny pokaz mody, połączony z konkursem na najbardziej ekologiczną i pomysłową stylizację. Prosimy Rodziców wychowanków o wykazanie inicjatywy i wykonanie  strojów dla dzieci z wykorzystaniem surowców wtórnych. Dzieci zaprezentują się w przygotowanych strojach na forum przedszkola, witając wiosnę podczas przedszkolnej uroczystości.

Najbardziej pomysłowe stroje dziecięce i stylizacja zostaną nagrodzone. Zapraszamy do wiosennej twórczej zabawy razem z dzieckiem.

Szkolenie Rodziców z zakresu Polityki Ochrony Dzieci

W dniu 19 marca 2024 roku (wtorek) o godz. 17.00

w przedszkolu odbędzie się szkolenie z zakresu standardów bezpieczeństwa

zawartych w  Polityce Ochrony Dzieci Przed Krzywdzeniem w naszym przedszkolu.

Zapisy zainteresowanych rodziców: do dnia 19 marca 2024 roku.

Proszę o dostarczenie chusteczek suchych oraz mokrych na II półrocze.

Dziękuję

W roku szkolnym 2023/2024 przedszkole będzie pełnić dyżur wakacyjny w lipcu 2024,

a w sierpniu 2024 placówka będzie zamknięta.

Z uwagi na ograniczone możliwości spotkań z nauczycielami grupy, udostępniamy Państwu adres mailowy, poprzez który można się z nami kontaktować. Prosimy również o uważne i sukcesywne sprawdzanie ogłoszeń zawartych na stronie internetowej przedszkola oraz w placówce na tablicy ogłoszeń. Dziękujemy :-)

naszedzieciaczki@interia.pl

konsultacja indywidualna (tzw. godzina dostępności):

proszę o wcześniejsze zgłaszanie potrzeby spotkania ze względów organizacyjnych.