GRUPA  I

wychowawczynie: Pani Agnieszka, Pani Ewa
pomoc nauczyciela: Pani Ania

=================================================================

Z uwagi na ograniczone możliwości spotkań z nauczycielami grupy, udostępniamy Państwu adres mailowy, poprzez który można się z nami kontaktować.
Prosimy również o uważne i sukcesywne sprawdzanie ogłoszeń zawartych na stronie internetowej przedszkola oraz w placówce na tablicy ogłoszeń.

Dziękujemy J

dzieci.ps77@gmail.com

============================================================================

Dziękujemy Pani Joannie Warwińskiej

za wzbogacenie grupowego kącika czytelniczego.

=================================================================

Zajęcia dodatkowe dla 4-latków !

=================================================================

Ramowy rozkład dnia w grupie I

ramowka_maluszkow.pdf

Z życia grupy

Dzień Babci i Dziadka

Za nami połowa stycznia ale dla niektórych dzieci to pierwsze dni  w przedszkolu, po długiej nieobecności.  Miniony tydzień upłynął nam na przygotowaniach do jednego z najważniejszych dni w roku- Dnia Babci i Dziadka. Uczyliśmy się wierszyków, piosenek, przygotowywaliśmy upominki , ponieważ  nasze Babcie i Dziadkowie zasługują na wszystko, co najlepsze!
    Od poniedziałku pogoda była piękna i typowo zimowa ale bardzo niskie temperatury nie pozwoliły nam na wyjście z przedszkola. Dopiero pod koniec tygodnia, gdy mróz odpuścił, mogliśmy się udać do ogrodu przedszkolnego aby pobawić się w śniegu. To jednak nie koniec atrakcji, bo przed nami… BAL CHOINKOWY!!! Dla niektórych to pierwszy bal w życiu Fotorelacja z tej jakże ważnej imprezy już wkrótce. :)

SZANOWNI PAŃSTWO,

Z uwagi na organizację pracy przedszkola informujemy:

Ferie z książnicą

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Materiały do utrwalenia - styczeń

I. Tańczymy dla babci walczyka,