Klub Małego Wolontariusza
"Ósemeczka"

Podsumowanie "Akcji zbiórki baterii"

PODSUMOWANIE

"Wielka zbiórka książek"

DRODZY RODZICE!

Zbiórka nakrętek "Dla Milenki"

Milenka Garbolińska choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Choroba wymaga ciągłej i intensywnej rehabilitacji, co jest z kolei bardzo kosztowne. W leczeniu Milenki bardzo dobre wyniki daje delfinoterapia, jednak jej koszt jest bardzo duży. Aby umożliwić wyjazd dziecka, rodzice dziewczynki zorganizowali akcję "Nakrętki dla Milenki". Pomóc może każda osoba, zbierając plastikowe nakrętki i przynosząc je do przedszkola.

Przedszkolne walentynki

We wtorek 14 lutego 2017 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Walentynki". Klub Małego Wolontariusza „Ósemeczka” tego dnia ubrał się na czerwono i tym samym zapoczątkował ten dzień we wspaniałe i miłe wrażenia. Wolontariusze wszystkie dzieci i panie z przedszkola częstowali serduszkowymi lizakami. Dzień Walentynkowy w naszym przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanych.

Akcja "Pełna miska dla zwierzaka ze schroniska"

Akcja pomocy niechcianym zwierzętom jest jedną z najprostszych w jaką mogą włączyć się dzieci.

Pomaganie fajna sprawa, w tym jest dobro i zabawa!

Jednym z zadań stawianych przed przedszkolem jest kształtowanie właściwych postaw młodych ludzi, naszych wychowanków. W związku z tym nasze przedszkole w listopadzie 2016 roku dołączyło do Fundacji „Świat na Tak” prowadzącego Kluby Ośmiu. Powstały Klub Małego Wolontariusza „Ósemeczka”– to wspólne miejsce ludzi o dobrych sercach, mądrych pomysłach i pragnieniu niesienia pomocy . Głównym celem Klubu „Ósemeczka” jest: niesienie bezinteresownej pomoc rówieśnikom w trudnych sytuacjach, pomoc osobom niepełnosprawnym, chorym, samotnym, zwierzętom oraz działania na rzecz środowiska naturalnego. Pamiętamy także o tym, aby dzielić się swoją radością i uśmiechem z innymi.

wykonanie ozdób bożonarodzeniowych na kiermasz dla Fundacji "Pomóż Im"

SERCE ZA ODWAGĘ

Udział naszych przedszkolaków w Ogólnopolskiej Akcji Przedświątecznej pt. "SERCE ZA ODWAGĘ", której celem jest przygotowanie kartek świątecznych dla Weteranów Wojennych organizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Płocku oraz stowarzyszenie "Pro Patria - Lokalni Patrioci" i "Głos Bohatera". w ten symboliczny sposób złożymy podziękowania za wielką odwagę, jaką odznaczyli się Bohaterowie w czasach wojny. Oddamy hołd osobom, dzięki którym na co dzień możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę w wolnym kraju.

Góra grosza

Informujemy, że w Akcji "Góra Grosza" zebrano w naszym przedszkolu kwotę 203 złotych 05 gr.

Pomagam BO LUBIĘ "Podziel się szafą na Święta!"

Rodzicom wychowanków "Rumiankowego Przedszkola" serdecznie dziękujemy za udział  w świątecznej  akcji charytatywnej " Podziel się szafą" organizowanej przez Komitet Społeczny "Pomagam bo lubię".  Zebrane dary zostały przekazane na rzecz podopiecznych placówek takich jak Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie DROGA, Caritas, Dom Dziecka w Krasnem. Dziękujemy za każdy da serca.

| 1 | 2 |   >>
(wszystkie)