Klub Małego Wolontariusza
"Ósemeczka"

Sukces naszej akcji

"Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,

Bardzo prosimy o pomoc!

Bardzo prosimy  o pomoc! Absolwentka Naszego Przedszkola Oliwia Kondzior, lat 12 potrzebuje naszej pomocy!

Zdjęcia z podejmowanych działań w I półroczu roku szkolnego 2020/2021

Sprawozdanie z działalności wolontariatu w pierwszym półroczu roku szkolnego 2020/2021

Podjęte działania w ramach wolontariatu:

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI WOLONTARIATU W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Sprawozdanie z działalności „MISIOWEGO WOLONTARIATU”

Serce za odwagę - akcja pocztówkowa

Na przełomie listopada i grudnia 2018 r. chętne dzieci wraz z rodzicami i Paniami z  grup wsparły przedświąteczną akcję organizowaną przez Stowarzyszenie „Pro Patria – Lokalni Patrioci” i „Głos Bohatera” oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Płocku.

Pola Nadziei - akcja żonkilowa

W listopadzie bieżącego roku szkolnego posadziliśmy przed wejściem naszego przedszkola cebulki żonkili. Kwiaty kiedy wyrosną, wezmą udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Fundacji pomóż Im.

Kiermasz Wielkanocny

W  marcu tuż przed mającymi nadejść świętami wielkanocnymi w naszej placówce urządzono kiermasz na rzecz dzieci z Fundacji Pomóż Im. Wychowankowie przedszkola wykonali wspaniałe ozdoby świąteczne, które sprzedano na kiermaszu. Dochód z kiermaszu zasilił konto Fundacji Pomóż Im. Wszystkim, którzy przyczynili się do wsparcia akcji serdecznie dziękujemy.

Wizyta przedszkolaków w Domu Pomocy Społecznej

W styczniu dzieci z grupy "Pszczółki" postanowiły odwiedzić podopiecznych Domu Opieki Społecznej. Dzieci na tę okazję przygotowały przedstawienie Jasełkowe. W świetlicy, w której  dzieci występowały zgromadziło się wiele osób: podopieczni starcy Domu Pomocy Społecznej,  kierownik i pracownicy ośrodka. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem oglądali występ dzieci. Na koniec nasi aktorzy zostali nagrodzeni brawami i pierniczkami własnoręcznie wykonanymi przez mieszkańców ośrodka.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

W tym roku szkolnym w naszej placówce zorganizowano Kiermasz Bożonarodzeniowy, z którego dochód został przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji Pomóż Im. Wszystkie przedszkolaki bardzo chętnie włączyły się w organizacją kiermaszu wykonując przepiękne ozdoby świąteczne. Pieniądze zebrane w trakcie trwania kiermaszu zasiliły konto Fundacji. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za ich dobre serca i podzielenie się pieniędzmi w tym szczytnym celu.