przedwczoraj

POŻEGNANIE PANA LECHA WILCZKA

Pan Lech Wilczek zmarł 28 grudnia 2018 roku w wieku 88 lat. Pogrzeb odbył się w Starej Miłosnej

Dzień Wolontariusza

W dniu 21 stycznia 2019 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne z udziałem koordynatora kampanii " Pola Nadziei" z Fundacji "Pomóż Im" - Panią Eweliną. Dzieci dowiedziały się jak można pomagać chorym dzieciom w hospicjum . Szczególnie pilnie przysłuchiwali się temu wolontariusze z naszego Klubu Wolontariuszy " Ósemeczka", który bardzo aktywnie działa w naszym przedszkolu. Dzieci w ramach akcji" Słoik nadziei" zbierali w okresie świątecznym na rzecz dzieci z białostockiego hospicjum przy Fundacji " Pomóż Im".  Uzbierały do "słoika" 878 zł, które zostały wpłacone na konto Fundacji. Po spotkaniu dzieci otrzymały odznaki małego wolontariusza. Teraz wiemy jak można pomagać chorym  dzieciom, które oczekują od nas pomocy.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

W dniu 18 stycznia 2019 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka we wszystkich grupach przedszkolnych. To było piękne i niezwykłe wydarzenie w przedszkolu. Dzieci w grupach przedstawiły przygotowane inscenizacje, zademonstrowały układy taneczne i wiersze. Na koniec spotkania wszyscy dziadkowie i babcie otrzymali własnoręcznie wykonane prezenty. Było bardzo miło i wzruszająco.

BAL CHOINKOWY

W dniu 17 stycznia 2019 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" odbył się Wielki Bal Choinkowy. W tym roku wodzirejem balu bili aktorzy z Teatru " Conieco". Dzieci w strojach karnawałowych bawiły się tego dnia doskonale, uczestnicząc w tańcach, konkursach i przedstawieniach teatralnych , którego bohaterem był pies Przecinek i Czerwony Kapturek. Mikołaj najgrzeczniejsze dzieci z przedszkola obdarował prezentami.

Nowe terminy Badania psychologicznego w grupach dzieci 3 -letnich

Informujemy, iż dnia 21.01.2019 roku badania psychologiczne dokonywane przez specjalistów z PPP Nr 1 w Białymstoku zostały przełożone na późniejszy termin (po feriach zimowych) . Wskazany nowy  termin przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną zostanie ogłoszony po feriach.

ten miesiąc

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy na uroczystości grupowe z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbędą się w " Rumiankowym Przedszkolu" w następujących terminach:

Funkcjonowanie przedszkola w w feriach zimowych

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w dniach: 21.01-01.02.2019 roku

Badania psychologiczne w grupie I Motylki

Informujemy, iż w grupie 3- latków „ Motylki” odbędą się badania psychologiczno-pedagogiczne dzieci wykonywane przez specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku

POŻEGNANIE PANA LECHA WILCZKA

Przyroda była całym jego życiem. Obserwował ją z bliska, fotografował i opisywał w swoich książkach.

Życzenia noworoczne

Niech Nowy Rok 2019  przyniesie radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich planów i zamierzeń.  A gdy się one już spełnią niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! Wszelkiej pomyślności oraz szczęśliwych rodzinnych dni, spędzonych w atmosferze pełnego spełnienia.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |  ...  | 13 | 14 | 15 |   >>
(wszystkie)

Zebrano z zakładek: ogłoszenia, wydarzenia, konkursy.