dzisiaj

Konsultacje ze specjalistami z poradni psychologiczno- pedagogicznej

Wtorek, 30 listopada   ( 9:01 )     ogloszenia     dyrektor

Informujemy , iż na terenie Przedszkola w ramach umowy o współpracy w każdym miesiącu odbywają się  konsultacje ze specjalistami z PPP Nr 1 w Białymstoku. W dniu 09.12.2021 roku konsultacje z psychologiem będą  się odbywać  w godzinach od 10.00-12.00 , w dniu 16.12.2021 r w godz. 14.00-16.00 odbędą się konsultacje z logopedą . Rodziców chętnych do skorzystania z porad i konsultacji psychologiczno-pedagogicznej oraz logopedycznej prosimy o zgłaszanie do wychowawczyń w grupach lub sekretariatu przedszkola.

wczoraj

zdjęcia odwołane

Poniedziałek, 29 listopada   ( 12:35 )     ogloszenia     dyrektor

W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną kwarantanną grupy III Biedronki i grupy II Żabki- zdjęcia pocztówki świąteczne zostaną wykonane w innym terminie, który zostanie podany do wiadomości w holu przedszkola.

w poprzednim tygodniu

Kwarantanna w grupie III "Biedronki" oraz w grupie II "Żabki"

Piątek, 26 listopada   ( 16:26 )     ogloszenia     dyrektor

W związku z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej 21 dzieci z grupy III             " Biedronki" oraz 18 dzieci z grupy II „ Żabki” zostały skierowane na kwarantannę w terminie od dnia 26.11.2021-03.12.2021 z uwagi na bezpośredni kontakt w osobami zarażonymi wirusem COVID-19. O nałożeniu  kwarantanny Rodzice wychowanków zostali powiadomieni mailowo.

Czwartek, 25 listopada   ( 21:52 )     ogloszenia     ula

Serdecznie dziękujemy

w tym miesiącu

WEBINARIUM

Środa, 17 listopada   ( 17:36 )     ogloszenia     ula

Zapraszamy do oglądania:

Pocztówka do św. Mikołaja

Wtorek, 16 listopada   ( 8:12 )     ogloszenia     ewa

Konsultacje specjalistyczne w przedszkolu

Poniedziałek, 15 listopada   ( 13:51 )     ogloszenia     dyrektor

Informujemy, iż w dniu 18 listopada 2021 roku można skorzystać z konsultacji specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku. Dyżury specjalistów:  Pani psycholog jest do dyspozycji w placówce w godz. 10.00-12.00; Pani logopeda zaprasza na konsultację 3 rodziców z dziećmi w godzinach: 14.00-16.00

Akcja " Szkoła do hymnu"

Środa, 10 listopada   ( 13:28 )     wydarzenia     dyrektor

W dniu 10listopada 2021 o godz. 11.11 dzieci z' Rumiankowego Przedszkola" zaśpiewały hymn, przyłączając się do akcji ogólnopolskiej MEiN. W tym uroczystym dniu od wejścia do  przedszkola, witały nas pieśni patriotyczne oraz gazetka tematyczna przygotowana z okazji Święta Niepodległości. Dzieci w grupach uczyły się wierszy i pieśni patriotycznych, hymnu narodowego, wykonywały kotyliony , które prezentowały podczas obchodów uroczystości  grupowych w dniu 10 listopada. Wymiar patriotyzmu, wolności Ojczyzny jest nadrzędną wartością pielęgnowaną w placówce. Wspólne odśpiewanie hymnu zawsze wywołuje wzruszenie, bo wyznajemy wszyscy razem  największą miłość do Ojczyzny , którą pielęgnujemy  w sercu od najmłodszych lat, przekazując ją dalszym pokoleniom.

Kwarantanna w grupie III "Biedronki"

Poniedziałek, 8 listopada   ( 16:05 )     ogloszenia     dyrektor

W związku z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej 22 dzieci z grupy III                -" Biedronki" zostały skierowane na kwarantannę w terminie od dnia 05.11.2021-18.11.2021 z uwagi na bezpośredni kontakt w osobami zarażonymi wirusem COVID-19. O nałożeniu  kwarantanny Rodzice wychowanków zostali powiadomieni mailowo. Z uwagi na nieobecność nauczycieli i personelu grupy III " Biedronki" dzieci, których  nie dotyczy kwarantanna będą przebywały w tym okresie  w pozostałych grupach przedszkolnych. Materiały do pracy w formie zdalnej będą zamieszczane na stronie internetowej grupy.

webinarium

Poniedziałek, 8 listopada   ( 16:04 )     ogloszenia     ula

Zapraszamy do oglądania:

Zebrano z zakładek: ogłoszenia, wydarzenia, konkursy.