KRONIKA WYDARZEŃ

Środa, 27 marca

WIELKANOCNA WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH

Nasi podopieczni są bardzo kreatywni i uwielbiają wykonywać wszelkie prace plastyczne. Tym razem tematem przewodnim były Święta Wielkanocne. Dzieci wykonały przepiękne ozdoby z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Wszystkie prace zasługują na uznanie, albowiem dzieci wykazały się wielką kreatywnością podczas ich wykonania. Można podziwiać różne techniki, którymi posługiwali się uczniowie pod okiem swoich Pań. Prace są kolorowe i niepowtarzalne. Zapraszamy do oglądania i podziwiania. 😊

Czwartek, 21 marca

Wiosenny Eko Pokaz Mody

W czwartek, 21.03.24r., tradycyjnie odbył się Wiosenny Pokaz EKO-mody. Nie ma nic lepszego jak przywitanie wiosny właśnie w ten sposób.

Wtorek, 27 lutego

walentynki

Walentynki były wspaniałym dniem dla wszystkich przedszkolaków Naszego przedszkola. Był prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni, życzliwości i zabawy.

Poniedziałek, 19 lutego

Zwierzęta egzotyczne

19 lutego naszym gościem był pan Bartosz w towarzystwie swoich niezwykłych podopiecznych. Zaprezentował dzieciom egzotyczne płazy i gady, z którymi na co dzień nie mamy okazji obcować.

Wtorek, 19 grudnia 2023 r.

Kiermasz świąteczny 2023

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbył się kiermasz świąteczny. Podczas jego trwania można było zakupić przepiękne dekoracje świąteczne: choinki, bombki, stroiki, kartki. Przedszkolaki włożyły wiele serca i pracy                w przygotowanie rzeczy na kiermasz.

Piątek, 8 grudnia 2023 r.

Mikołajki

Szóstego grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany przez dzieci gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Jak co roku przybył na czas. Odwiedził wszystkie grupy a każda sala została na to wydarzenie pięknie przystrojona. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wiersze. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na twarzach przedszkolaków malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny oraz prezenty pod choinką i do zobaczenia za rok!

Poniedziałek, 13 listopada 2023 r.

#SzkołaDoHymnu

"Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce!
"

Poniedziałek, 16 października 2023 r.

Teatr Pod Orzełkiem

Dnia 16 października do Rumiankowego Przedszkola przyjechali aktorzy Teatru Pod Orzełkiem. Zorganizowali poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów” pt.: „Białe i czarne”.

Niedziela, 15 października 2023 r.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13.10.23r. odbyła się uroczysta akademia w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. Panie z gr.V „Sowy”, Agnieszka Maślińska oraz Ewa Wróblewska, zadbały o całą otoczkę tego ważnego dnia. Przygotowały wraz ze swoimi podopiecznymi przepiękny występ. Nie zabrakło recytowania wierszy, wystąpień muzycznych oraz tanecznych. Zerówkowicze włożyli w jej przygotowanie wiele serca. Sówki obdarowały każdego pracownika własnoręcznie zrobionymi laurkami. Za swój występ zostały nagrodzone gromkimi brawami. Piosenki na „Dzień Nauczyciela” to znakomity sposób na przekazanie życzeń, wyrażenie uznania i wdzięczności dla wszystkich pracowników oświaty.

Środa, 20 września 2023 r.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień już zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują