BIEDRONKI

pomoc: Pani Marta

Akcja Ogródki

Szanowni Państwo,

Nasze przedszkole zostało zgłoszone do akcji: „Ogródki ze smakiem”. Zwycięskie przedszkole wygra piękne ogródki do zajęć dla dzieci – uprawy roślin. Prosimy o udostępnianie i głosowanie – 1 głos na dzień.

Ogłoszenie - słodycze w przedszkolu

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z Covid- 19,

od dnia 18. 03. 2022 r. do przedszkola można przynosić słodycze,

w celu podzielenia się z kolegami i koleżankami.

Wszystkie przyniesione słodycze należy przekazać wychowawcy grupy.

W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci  prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi

na nie zostawianie słodyczy w szatni i ubraniach dziecięcych.

Z uwagi na ograniczone możliwości spotkań z nauczycielami grupy, przypominamy Państwu adres mailowy, poprzez który można się z nami kontaktować.

ps77bialystok.motylki@interia.pl

Prosimy również o uważne i sukcesywne sprawdzanie ogłoszeń zawartych na stronie internetowej przedszkola

Harmonogram zajęć dodatkowych:

Trwają zapisy!

Jak zapisać? - mailowo na adres grupy III lub poprzez zgłoszenie Paniom dyżurującym.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA DODATKOWE REALIZOWANE W NASZEJ GRUPIE

ODBYWAJĄ SIĘ W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH

System nagradzania i konsekwencji złego zachowania w grupie III „Biedronki”

Dzieci potrzebują precyzyjnego określenia, co jest dozwolone, a czego nie wolno. Opracowując wspólnie z nimi "Kontrakt grupowy" musimy zarówno wspierać i motywować je do przestrzegania obowiązujących norm i zasad, jak również konsekwentnie go egzekwować.

Formy nagradzania zachowań respektujących ustalone normy i zasady:

Nagradzamy za:

Po ustaleniu norm postępowania powinniśmy także ustalić konsekwencje za brak podporządkowania się im.

Formy konsekwencji za niestosowanie się do ustalonych wspólnie zasad:

Konsekwencje stosujemy za:

BLOG

Funkcjonowanie przedszkola w okresie wakacyjnym

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu 2022 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

Przypadki wszawicy

W związku ze zgłaszanymi pojedynczymi przypadkami wystąpienia wszawicy   wśród dzieci , prosimy rodziców wychowanków o podjęcie działań profilaktycznych i wykazanie dbałości w zakresie codziennego sprawdzenia czystości skóry głowy i włosów u dziecka.

Biedronki kodują...cz.8

Zabawy z elementami kodowania mają na celu wszechstronny rozwój dziecka, zwracają uwagę na kształtowanie zadaniowego podejścia do stawianych problemów oraz umiejętność pracy zespołowej.

Metoda projektu "Ślimak, ślimak, pokaż rogi"

Cele i założenia projektu:

Wycieczka do Muzeum Wojska

Temat: Jestem małym Polakiem.