wyróżnione

Dokumentacja do uzupełnienia przez Rodziców

prosimy o uzupełnienie dokumentacji (zgody, oświadczenia, klauzule) i dostarczenie wydruków do poszczególnych grup w pierwszym tygodniu września

w poprzednim tygodniu

Wiosenny Pokaz Mody- konkurs na najciekawszy ekologiczny strój i stylizację

Informujemy, że w dniu 21 marca 2024 r. (czwartek) w pierwszy Dzień Wiosny tradycyjnie w „Rumiankowym Przedszkolu” odbędzie się ekologiczny pokaz mody, połączony z konkursem na najbardziej ekologiczną i pomysłową stylizację. Prosimy Rodziców wychowanków o wykazanie inicjatywy i wykonanie  strojów dla dzieci z wykorzystaniem surowców wtórnych. Dzieci zaprezentują się w przygotowanych strojach na forum przedszkola, witając wiosnę podczas przedszkolnej uroczystości.

w tym miesiącu

Szkolenie dla Rodziców z zakresu Polityki Ochrony Dzieci

Szkolenie  poprowadzi Pani Ewa Leśnikowska  - adwokatka, mediatorka, Dordczyni Obywatelska. Właścicielka Kancelarii Adwokackiej pierwszej w Białymstoku i w województwie podlaskim uhonorowanej  certyfikatem „ Kancelaria przyjazna dziecku” oraz jedynej w Polsce kancelarii będącej sygnatariuszem Karty Praw Dziecka w Biznesie