wczoraj

w tym tygodniu

Funkcjonowanie przedszkola w okresie wakacyjnym

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu 2022 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

w poprzednim tygodniu

w tym miesiącu

Zdjęcia - tablo dla 6- latków

Rodziców  z grupy IV „ Sowy” i z grupy V „ Pszczółki”  zainteresowanymi zdjęciami do pamiątkowego Tablo grupowego informujemy, iż zdjęcia indywidualne i grupowe będą wykonywane  na terenie przedszkola: w dniu 18 maja 2022 roku o godz. 10.30 .Koszt tablo- 35 zł

Pożegnanie Przedszkola w grupach dzieci 6- letnich

Zapraszamy Rodziców grupy IV „Sowy” i grupy V „Pszczółki” na uroczyste pożegnanie przedszkola, które odbędą się w następujących terminach :

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Rodziców grupy I „ Motylki” zapraszamy na uroczystość grupową „ Pasowania na Przedszkolaka”, która odbędzie się 14 czerwca o godz. 14.00 w sali rytmicznej (przy szatni).

FESTYN RODZINNY

W dniu 2 czerwca 2022 roku o godz. 14.30 (czwartek)

OBCHODY DNIA DZIECKA W PRZEDSZKOLU

W dniach 30 maja- 3 czerwca  2022 roku będziemy realizowali w przedszkolu  tematykę związaną ze  Świętem Patrona- Panią Profesor Simony Kossak