ostatni tydzień

ŻYCZENIA NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Niech te wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia

GRUPY ŁĄCZONE W PRZERWIE ŚWIĄTECZNEJ

Rodziców informujemy, że w dniach 27,28,29 grudnia 2017 roku w przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi na zgłaszaną niższą frekwencję dzieci. Prosimy Rodziców o wpisywanie na listy zamieszczone na tablicach ogłoszeń w grupach do dnia 18.12.2017 r

Jasełka w przedszkolu

Zapraszamy Rodziców wychowanków  " Rumiankowego Przedszkola" na wydarzenia i spotkania przedświąteczne oraz Jasełka :

ten rok szkolny

ZNIŻKI W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE

na rok szkolny 2017/2018

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Zapraszamy Rodziców grupy I- Motylki na uroczystość grupową " Pasowania na Przedszkolaka", która odbędzie się 26 października 2017 roku o godz. 14.30 w sali teatralnej przedszkola.

BADANIA LOGOPEDYCZNE

Informujemy, iż w przedszkolu odbędą się badania prognostyczne  logopedyczna wychowanków dokonywane przez Panią Irenę Hałuszczak-logopedę  z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku w terminie: