w poprzednim tygodniu

SZANOWNI PAŃSTWO,

Z uwagi na organizację pracy przedszkola informujemy:

w tym miesiącu

Kochane Babcie i Kochani Dziadkowie

Dzień Babci i Dziadka | Biblioteka Nagawczyna

w dniu Waszego Święta składamy Wam życzenia:

Ferie z Książnicą

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Bal karnawałowy w przedszkolu

w dniu 25 stycznia 2021 r. (poniedziałek)

Konkurs Literacko - Plastyczny

przebiegający pod hasłem:

Zaproszenie na zajęcia rytmiczno - muzyczne z elementami układów taneczno - marszowych

serdecznie zapraszamy na zajęcia rytmiczno - muzyczne prowadzone przez Panią Marię Gierasimiuk - choreografkę i trenerkę tańca ludowego, współczesnego, sztuki mażoretek.

Przerwa wakacyjna w przedszkolu

informujemy, że w związku z organizacją pracy placówki przerwa wakacyjna w 2021 roku w naszym przedszkolu odbędzie się w miesiącu lipcu.

Zapewnienie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego w okresie ferii zimowych

w odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji i Nauki o podjęcie działań przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży wsparcia w okresie ferii zimowych, uruchamiamy  specjalną infolinię pod numerem telefonu 730 071 801, która będzie w okresie najbliższych dwóch tygodni obsługiwana przez specjalistów naszej Poradni. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym uczniom i rodzicom z Państwa placówek.