wczoraj

Komunikat dotyczący funkcjonowania placówki w strefie czerwonej

Ważne informacje dotyczące organizacji przedszkola w strefie czerwonej

w poprzednim tygodniu

Komunikat dotyczący kwarantanny

W związku z decyzją Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej część dzieci z grupy "Pszczółki" została skierowana na kwarantannę w związku z sytuacją wystąpienia ogniska koronawirusa.

w tym miesiącu

Komunikat dotyczący kwarantanny grupy III

W związku z bezpośrednim kontaktem dzieci i pracowników przedszkola  w grupie III " Biedronki" z wychowanką   posiadającą pozytywny wynik na obecność koronawirusa informuję, iż kwarantanna wskazanych do Sanepidu dzieci i rodzin będzie trwała do dnia 22.10.2020 r. W najbliższym terminie Rodzice wychowanków zostaną powiadomieni telefonicznie przez inspektorów Sanepidu o podjętych działaniach nakładających kwarantannę.

POMIAR TEMPERATURY

W związku z przypadkiem wystąpienia koronoawirusa w przedszkolu , informujemy Rodziców

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA

Rodziców grupy III „ Biedronki” informujemy o  zgłoszonym pozytywnym wyniku na obecność koronawirusa u dziecka 5- letniego i rodzica w dniu 15.10.2020 roku . W związku z powyższym uruchomiono obowiązujące procedury bezpieczeństwa :

ważne informacje dotyczące organizacji przedszkola w strefie żółtej

Przyprowadzanie dzieci (wyłącznie z zabezpieczeniem ust i nosa oraz dezynfekcji rąk) .

KOMUNIKAT w związku z ogłoszoną strefą żółtą

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 oraz przypisania Miasta Białystok do strefy żółtej, prosimy Rodziców o obowiązkowe zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję rąk przy wejściu do  przedszkola.