Bardzo prosimy o pomoc!

 

Drodzy Rodzice!

Bardzo prosimy  o pomoc! Absolwentka Naszego Przedszkola Oliwia Kondzior, lat 12 potrzebuje naszej pomocy!

Oliwia Kondzior aktywna dziewczynka, chcąca nieść pomoc wszystkim.             Od najmłodszych lat wolontariuszka, tancerka Hip – Hop i Freestyle w szkole TOP 10.

W grudniu 2020 roku stwierdzono u Oliwki cukrzycę 1 –  go stopnia. Obecnie jest pod opieką kliniki Diabetologii UDSK  w Białymstoku.

Terapia komórkowa TREG opatentowana przez Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, daje jej szanse na wyleczenie! Niestety terapia nie jest refundowana przez NFZ, a koszt leczenia wynosi 330 tyś. złotych.

Dlatego kochani Rodzice i drogie Dzieci, zachęcamy do udziału           w akcji zebrania funduszy na terapię dla Oliwii.

Klub Małego Wolontariusza „Ósemeczka” razem z Radą Rodziców z Przedszkola Samorządowego Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak zaprasza serdecznie do aktywnego udziału w akcji. Dzieci własnoręcznie przygotowały drobne upominki dla wspierających akcję.

Na terenie Naszego Przedszkola będzie przygotowana skarbonka gdzie będzie można wrzucić pieniądze na leczenie Oliwki, osoby które wezmą udział w akcji będą mogły wziąć pamiątkowe „zawiniątka” z masy porcelanowej .

Akcja planowana jest w dniach

 23 – 25. 02. 2021 r. w holu przedszkola.

Zebrane fundusze zostaną wpłacone na konto Oliwki na portalu zrzutka.pl

 

Liczymy na Wasze zaangażowanie!