KRONIKA WYDARZEŃ

Wtorek, 27 lutego

walentynki

Walentynki były wspaniałym dniem dla wszystkich przedszkolaków Naszego przedszkola. Był prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni, życzliwości i zabawy.

Poniedziałek, 19 lutego

Zwierzęta egzotyczne

19 lutego naszym gościem był pan Bartosz w towarzystwie swoich niezwykłych podopiecznych. Zaprezentował dzieciom egzotyczne płazy i gady, z którymi na co dzień nie mamy okazji obcować.

Wtorek, 19 grudnia 2023 r.

Kiermasz świąteczny 2023

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbył się kiermasz świąteczny. Podczas jego trwania można było zakupić przepiękne dekoracje świąteczne: choinki, bombki, stroiki, kartki. Przedszkolaki włożyły wiele serca i pracy                w przygotowanie rzeczy na kiermasz.

Piątek, 8 grudnia 2023 r.

Mikołajki

Szóstego grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany przez dzieci gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Jak co roku przybył na czas. Odwiedził wszystkie grupy a każda sala została na to wydarzenie pięknie przystrojona. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wiersze. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na twarzach przedszkolaków malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny oraz prezenty pod choinką i do zobaczenia za rok!