Podziękowanie

W imieniu wszystkich Pracowników " Rumiankowego Przedszkola"

serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za udział w uroczystości

i piękne życzenia przekazane w imieniu wszystkich Rodziców przedszkola.

Dziękujemy za pamięć  i dostrzeżenie naszych codziennych starań

o dobro naszych wychowanków i ich edukację

w " Rumiankowym Przedszkolu" .

z wyrazami szacunku

Bogusława Czyrska

Serdecznie dziękujemy

Panu Pawłowi Wejkowskiemu

za podarowanie na rzecz dzieci z "Rumiankowego Przedszkola"

gier planszowych i puzzli.

wczoraj

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy

WEBINARY

Szanowni Państwo,

przedwczoraj

Podziękowanie

W imieniu wszystkich Pracowników " Rumiankowego Przedszkola"  serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za udział w uroczystości i piękne życzenia przekazane w imieniu wszystkich Rodziców przedszkola. Dziękujemy za pamięć i dostrzeżenie naszych codziennych starań o dobro naszych wychowanków i ich edukację w " Rumiankowym Przedszkolu" .

w tym tygodniu

Wirus RSV

Otrzymaliśmy informację o zachorowaniach dzieci i hospitalizacji na wirus RSV wywołującego silną infekcje układu oddechowego, w tym zapalenia oskrzeli i płuc. Prosimy rodziców o wykazanie czujności i obserwację dzieci z dolegliwościami takimi jak: silny kaszel i katar, podwyższona temperatura. Jest to bardzo trudny do wyleczenia wirus, wymaga terapii antybiotykowej pod nadzorem lekarza.

w poprzednim tygodniu

"Moje dziecko nie chce jeść. Poradnik dla rodziców."

Posiłki mogą stać się zmorą dla niejednego rodzica. Co zrobić kiedy dziecko nie je, albo je niewłaściwe produkty? Zapraszamy na cykl krótkich filmów Q&A, w których wspólnie rozwiążemy nasze najczęstsze problemy.

Jak nastolatkowie spędzają czas z rodzicami?

serdecznie zapraszamy do oglądania: