ten tydzień

Uroczystości grupowe i przedszkolne w okresie świątecznym

W " Rumiankowym Przedszkolu" w okresie świątecznym w grupach odbędą się uroczystości z udziałem dzieci i rodziców, na które serdecznie zapraszamy Rodziców.

Funkcjonowanie przedszkola w przerwie świątecznej

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w dniach: 24-27-28-31 grudnia 2018 roku w przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi na zapowiadaną niższa frekwencję dzieci oraz wykorzystywanie zaległych urlopów pracowników.

Przerwa urlopowa w Przedszkolu

Informujemy, iż w miesiącu lipcu 2019 roku przewidywana jest miesięczna  przerwa urlopowa w "Rumiankowym Przedszkolu" . Natomiast w miesiącu sierpniu 2019 roku przedszkole będzie prowadziło dyżur wakacyjny z uwzględnieniem listy dzieci zgłoszonych przez rodziców  w podanym terminie, zapisów prowadzonych  przez placówkę.

Mikołajki w Przedszkolu

6 grudnia 2018 roku (we czwartek) wszystkie dzieci z ' Rumiankowego Przedszkola" wezmą udział w zabawie mikołajkowej pod hasłem " W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja", która odbędzie się w naszym przedszkolu o godzinie 9.30.

Decyzje MOPR- terminy złożenia dokumentów

Rodzice ubiegający się o ulgę w opłacie za pobyt  dziecka w przedszkolu na rok szkolny 2018/2019 powinni złożyć odpowiednie dokumenty (t.j. Decyzje MOPR) w sekretariacie przedszkola

100 rocznica Odzyskania Niepodległości Polski

W dniu 9 listopada 2018 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" będziemy obchodzili uroczyście Jubileusz 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez  Polskę. W placówce będzie zorganizowana uroczysta akademia patriotyczna, podczas której dzieci zaprezentują wiersze, tańce narodowe i pieśni. Włączymy się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu dla Niepodległej pod patronatem MEN, polegającej na odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu narodowego o godzinie 11.11. W tym dniu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu edukacyjnego międzynarodowego "Piękna nasza Polska cała" oraz odbędzie się pokaz patriotycznego stroju. " Rumiankowe Przedszkole" wystroi się w barwy narodowe, które wykonane będą z wytworów dzieci.

ten rok szkolny

Konkurs recytatorski "Co w trawie piszczy?"

IX edycja Przeglądu Recytatorskiego

Badania logopedyczne w przedszkolu

W dniach: 25-26 września 2018 roku od godz. 9.00 na terenie placówki odbędą się badania logopedyczne zdiagnozowanych przez nauczycieli dzieci   przeprowadzone przez skierowanego logopedę z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku.

Zniżki w opłatach za przedszkole w roku szkolnym 2018/2019

Rodzice ubiegający się o ulgę w opłatach  za przedszkole na rok szkolny 2018/2019 powinni złożyć stosowne dokumenty (tj. Decyzja MOPR, BKDR) w sekretariacie przedszkola w terminach : 01.07.2018-31.07.2018 oraz 30-31.08.2018 roku   w godz. 7.00 – 15.00.

Karty Stoperek

Rodziców dzieci , którzy rozpoczynają edukację przedszkolną w roku szkolnym 2018/2019 od 1 września 2018 roku,  prosimy o zapisy i wpłatę 15 zł na zakup karty elektronicznej ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu- Stoperek w sekretariacie przedszkola w godz. od 7.00 do 15.00 w terminie od 01.07.2018 do 16.07.2018 roku

Zebranie z rodzicami dzieci rozpoczynającymi edukacje przedszkolną w roku szkolnym 2018/2019

Informujemy Rodziców nowoprzyjętych dzieci: 3-4-letnich podczas rekrutacji na rok szkolny 2018/2019  ,

Wycieczki autokarowe

PACOWA CHATA- KRYPNO

Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Informujemy, iż przedszkole bierze udział w miejskiej akcji Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom. Hymn i informacje o akcji trwającej od dnia 4-8 czerwca 2018 r. można znaleźć pod linkiem:

Grupa łączona po Święcie Bożego Ciała

Informujemy, iż 1 czerwca 2018 r (piątek) w przedszkolu będzie funkcjonowała jedna grupa dyżurująca z uwagi na niską frekwencję dzieci zgłoszoną prze Rodziców wychowanków.

Funkcjonowanie przedszkola w miesiącach wakacyjnych

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu 2018 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

WYCIECZKA PRZYRODNICZA ŚLADAMI PATRONA

Wycieczka przyrodnicza

FESTYN RODZINNY

W dniu 7 czerwca 2018 roku o godz. 14.30 (czwartek)

DZIEŃ DZIECKA i WYCIECZKA

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Funkcjonowanie przedszkola w miesiącach wakacyjnych

Informujemy, iż Przedszkole Samorządowe Nr 77 „ Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w roku szkolnym 2017/2018 będzie funkcjonowało w formie grupy dyżurującej w miesiącu lipcu 2018 roku. W sierpniu 2018 zaplanowana jest przerwa urlopowa w funkcjonowaniu placówki.

ZNIŻKI W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE

na rok szkolny 2017/2018