wczoraj

DNI ADAPTACYJNE W NOWYM ROKU SZKOLNYM

Rodziców dzieci 3- letnich rozpoczynających edukację przedszkolną w roku szkolnym 2019/2020 informujemy, iż w dniach 29-30 sierpnia 2019 roku odbędą się dni adaptacyjne do przedszkola , w sali grupy I, w godzinach 9.00- 11.00.

Uroczystość pożegnania przedszkola

Rodziców wychowanków dzieci 6- letnich zapraszamy na uroczystość pożegnania przedszkola, które odbędą się w następujących terminach:

ten miesiąc

Wyjazd dzieci Białowieży

W dniu 14 czerwca 2019 roku (piątek) dzieci

GRUPA ŁĄCZONA PO ŚWIĘCIE BOŻEGO CIAŁA

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w dniu:

Spotkanie z psychologiem rodziców dzieci 3-letnich przyjętych na rok szkolny 2019/2020

Informujemy, iż w dniu 18 czerwca 2019 roku o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci 3- letnich po rekrutacji na rok szkolny 2019/2020. Prelekcję dla rodziców " Adaptacja dzieci 3- letnich do warunków przedszkolnych"  wygłosi Pani Małgorzata Jaroszewicz psycholog z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku. Spotkanie z Paniami z grupy 3- latków  oraz z psychologiem odbędzie się w sali grupy I .

Funkcjonowanie Przedszkola w Przerwie Wakacyjnej w 2019 roku

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu sierpniu 2019 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

konkurs plastyczny wewnątrzprzedszkolny

Simona Kossak przyjacielem zwierząt

Wycieczka przyrodnicza do Białowieży

Wycieczka przyrodnicza

Festyn Rodzinny

W dniu 11 czerwca 2019 roku o godz. 14.30 (wtorek)

Dzień Dziecka w Przedszkolu

W dniach 27-31 maja 2019 roku będziemy realizowali w przedszkolu  tematykę związaną ze  Świętem Patrona- Panią Profesor Simony Kossak

ten rok kalendarzowy

Oświadczenia woli przyjęcia do przedszkola

W dniach 27, 28 i 29 marca 2019 r. zapraszamy  do podpisania oświadczenia woli  przyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 w godzinach:

Grypa czy przeziębienie pismo z Sanepidu

W związku ze wzrostem zachorowań na grypę i choroby grypopochodne Państwowy Inspektor Sanitarny w Białymstoku zwraca się z prośba do Rodziców o zapoznanie się z treścią ulotki informacyjno- edukacyjnej dotyczącej podejmowanych działań w  momencie pojawiających się objawów choroby.

ten rok szkolny

POŻEGNANIE PANA LECHA WILCZKA

Przyroda była całym jego życiem. Obserwował ją z bliska, fotografował i opisywał w swoich książkach.

Przerwa urlopowa w Przedszkolu

Informujemy, iż w miesiącu lipcu 2019 roku przewidywana jest miesięczna  przerwa urlopowa w "Rumiankowym Przedszkolu" . Natomiast w miesiącu sierpniu 2019 roku przedszkole będzie prowadziło dyżur wakacyjny z uwzględnieniem listy dzieci zgłoszonych przez rodziców  w podanym terminie, zapisów prowadzonych  przez placówkę.

100 rocznica Odzyskania Niepodległości Polski

W dniu 9 listopada 2018 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" będziemy obchodzili uroczyście Jubileusz 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez  Polskę. W placówce będzie zorganizowana uroczysta akademia patriotyczna, podczas której dzieci zaprezentują wiersze, tańce narodowe i pieśni. Włączymy się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu dla Niepodległej pod patronatem MEN, polegającej na odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu narodowego o godzinie 11.11. W tym dniu nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu edukacyjnego międzynarodowego "Piękna nasza Polska cała" oraz odbędzie się pokaz patriotycznego stroju. " Rumiankowe Przedszkole" wystroi się w barwy narodowe, które wykonane będą z wytworów dzieci.

Zniżki w opłatach za przedszkole w roku szkolnym 2018/2019

Rodzice ubiegający się o ulgę w opłatach  za przedszkole na rok szkolny 2018/2019 powinni złożyć stosowne dokumenty (tj. Decyzja MOPR, BKDR) w sekretariacie przedszkola w terminach : 01.07.2018-31.07.2018 oraz 30-31.08.2018 roku   w godz. 7.00 – 15.00.

Karty Stoperek

Rodziców dzieci , którzy rozpoczynają edukację przedszkolną w roku szkolnym 2018/2019 od 1 września 2018 roku,  prosimy o zapisy i wpłatę 15 zł na zakup karty elektronicznej ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu- Stoperek w sekretariacie przedszkola w godz. od 7.00 do 15.00 w terminie od 01.07.2018 do 16.07.2018 roku

Wycieczki autokarowe

PACOWA CHATA- KRYPNO

Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom

Informujemy, iż przedszkole bierze udział w miejskiej akcji Białostocki Tydzień Czytania Dzieciom. Hymn i informacje o akcji trwającej od dnia 4-8 czerwca 2018 r. można znaleźć pod linkiem:

Grupa łączona po Święcie Bożego Ciała

Informujemy, iż 1 czerwca 2018 r (piątek) w przedszkolu będzie funkcjonowała jedna grupa dyżurująca z uwagi na niską frekwencję dzieci zgłoszoną prze Rodziców wychowanków.

Funkcjonowanie przedszkola w miesiącach wakacyjnych

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu 2018 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

WYCIECZKA PRZYRODNICZA ŚLADAMI PATRONA

Wycieczka przyrodnicza

FESTYN RODZINNY

W dniu 7 czerwca 2018 roku o godz. 14.30 (czwartek)

DZIEŃ DZIECKA i WYCIECZKA

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Funkcjonowanie przedszkola w miesiącach wakacyjnych

Informujemy, iż Przedszkole Samorządowe Nr 77 „ Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w roku szkolnym 2017/2018 będzie funkcjonowało w formie grupy dyżurującej w miesiącu lipcu 2018 roku. W sierpniu 2018 zaplanowana jest przerwa urlopowa w funkcjonowaniu placówki.

ZNIŻKI W OPŁATACH ZA PRZEDSZKOLE

na rok szkolny 2017/2018