wyróżnione

Dokumentacja do uzupełnienia przez Rodziców

prosimy o uzupełnienie dokumentacji (zgody, oświadczenia, klauzule) i dostarczenie wydruków do poszczególnych grup w pierwszym tygodniu września

w poprzednim tygodniu

WALENTYNKI

Walentynki były wspaniałym dniem dla wszystkich przedszkolaków Naszego przedszkola. Był prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni, życzliwości i zabawy.

w tym miesiącu

WALENTYNKI

14 lutego(środa) w naszym Rumiankowym Przedszkolu będziemy obchodzić Walentynki. Prosimy, aby tego dnia dzieci przyszły ubrane na czerwono.

egzotyczna podróż- warsztaty dla dzieci

Dnia 19 lutego 2024 (poniedziałek) od godz. 9.00 w naszym przedszkolu odbędą się warsztaty egzotyczne dla dzieci.

Dni Otwarte Przedszkola

W związku z rekrutacją na rok szkolny 2024/2025 zapraszamy Rodziców i przyszłych przedszkolaków na „Dni otwarte” przedszkola, które odbędą się w dniu:

Deklaracje pozostania na nowy rok szkolny 2024/2025

W związku ze zbliżającymi się terminami i wypełnianiem  procedury  rozpoczynającej się  rekrutacji  do przedszkola na nowy rok szkolny 2024/20245 informuję, iż Rodzice wychowanków uczęszczających do naszego   przedszkola zobowiązani są do wypełnienia deklaracji pozostania  w nieprzekraczalnym terminie:

Ankieta do Rodzica Absolwenta Rumiankowego Przedszkola

Ankieta skierowana wyłącznie do Rodziców,