KRONIKA WYDARZEŃ

Piątek, 24 marca 2023 r.

Wiosenny pokaz Eko-mody

We wtorek, 21.03.23r., jak co roku odbył się wiosenny pokaz eko-mody. To już nasza tradycja, żeby przywitać wiosnę właśnie w ten sposób. Dzieci prezentowały stroje, które wykonały wspólnie z rodzicami w domu. Przebrania powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. kartony, worki, gazety, butelki plastikowe, folia spożywcza itp. Małe ekomodelki i ekomodele prezentowali na przedszkolnej scenie - wybiegu swoje „eko-kreacje”. Na pokazie można było zobaczyć strój ekologiczny rycerski, wieczorowo-wizytowy, balowy, bajkowy, itp. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych. Zachwytom i oklaskom nie było końca:) Na koniec występu każda z grup zaśpiewała wiosenną piosenkę. Pokaz miał na celu podniesienie świadomości o możliwości powtórnego wykorzystania odpadów komunalnych, propagowanie idei selektywnej zbiórki, jak również zwrócenie uwagi na możliwość ograniczenia ilości wyrzucanych przez nas odpadów.

Poniedziałek, 20 marca 2023 r.

Msza św. rekolekcyjna

Msza święta w intencji przedszkola