w poprzednim miesiącu

Dni adaptacyjne dla dzieci 3-4-letnich

Informujemy Rodziców dzieci 3-4-letnich  rozpoczynających edukację w „ Rumiankowym Przedszkolu” w grupie I „Motylki” oraz w grupie II „Żabki” o organizacji dni adaptacyjnych w przedszkolu w terminie 29-30.08.2022r w godzinach 9.00- 11.00. Na dni otwarte zapraszamy jednego rodzica z dzieckiem.

Wyprawka Przedszkolaka

Dzieci rozpoczynające edukację przedszkolną w „ Rumiankowym Przedszkolu” powinny być  przygotowane na pierwszy dzień pobytu w następujące rzeczy:

w poprzednim roku szkolnym

Dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu 2022 r

Informujemy Rodziców „ Rumiankowego Przedszkola” że,   w dniu 1 lipca 2022 roku ( w piątek) rozpoczynamy dyżur wakacyjny.

Zebranie z rodzicami dzieci 3-4-letnimi, rozpoczynającymi edukację przedszkolną

Informujemy Rodziców dzieci 3-4-letnich, które od 01.09.2022 r. rozpoczynają edukację przedszkolną w „Rumiankowym Przedszkolu”o zebraniu organizacyjnych z udziałem psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku.

Funkcjonowanie przedszkola w okresie wakacyjnym

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w okresie wakacyjnym w miesiącu lipcu 2022 r przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywane urlopy wypoczynkowe  pracowników.

Pożegnanie Przedszkola w grupach dzieci 6- letnich

Zapraszamy Rodziców grupy IV „Sowy” i grupy V „Pszczółki” na uroczyste pożegnanie przedszkola, które odbędą się w następujących terminach :

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Rodziców grupy I „ Motylki” zapraszamy na uroczystość grupową „ Pasowania na Przedszkolaka”, która odbędzie się 14 czerwca o godz. 14.00 w sali rytmicznej (przy szatni).

FESTYN RODZINNY

W dniu 2 czerwca 2022 roku o godz. 14.30 (czwartek)