Podziękowanie

W imieniu wszystkich Pracowników " Rumiankowego Przedszkola"

serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za udział w uroczystości

i piękne życzenia przekazane w imieniu wszystkich Rodziców przedszkola.

Dziękujemy za pamięć  i dostrzeżenie naszych codziennych starań

o dobro naszych wychowanków i ich edukację

w " Rumiankowym Przedszkolu" .

z wyrazami szacunku

Bogusława Czyrska

Serdecznie dziękujemy

Panu Pawłowi Wejkowskiemu

za podarowanie na rzecz dzieci z "Rumiankowego Przedszkola"

gier planszowych i puzzli.

wczoraj

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy

WEBINARY

Szanowni Państwo,

przedwczoraj

Podziękowanie

W imieniu wszystkich Pracowników " Rumiankowego Przedszkola"  serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za udział w uroczystości i piękne życzenia przekazane w imieniu wszystkich Rodziców przedszkola. Dziękujemy za pamięć i dostrzeżenie naszych codziennych starań o dobro naszych wychowanków i ich edukację w " Rumiankowym Przedszkolu" .

w tym tygodniu

Wirus RSV

Otrzymaliśmy informację o zachorowaniach dzieci i hospitalizacji na wirus RSV wywołującego silną infekcje układu oddechowego, w tym zapalenia oskrzeli i płuc. Prosimy rodziców o wykazanie czujności i obserwację dzieci z dolegliwościami takimi jak: silny kaszel i katar, podwyższona temperatura. Jest to bardzo trudny do wyleczenia wirus, wymaga terapii antybiotykowej pod nadzorem lekarza.

w poprzednim tygodniu

"Moje dziecko nie chce jeść. Poradnik dla rodziców."

Posiłki mogą stać się zmorą dla niejednego rodzica. Co zrobić kiedy dziecko nie je, albo je niewłaściwe produkty? Zapraszamy na cykl krótkich filmów Q&A, w których wspólnie rozwiążemy nasze najczęstsze problemy.

Jak nastolatkowie spędzają czas z rodzicami?

serdecznie zapraszamy do oglądania:

w poprzednim miesiącu

Specjalistyczny Punkt Konsultacyjny

informujemy, że dnia 11 października 2021 roku rozpoczyna funkcjonowanie Specjalistyczny Punkt Konsultacyjny przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku. Specjaliści:  psycholog, terapeuta pedagogiczny, pedagog specjalny, terapeuta SI, doradca zawodowy, neurologopeda) będą prowadzić dyżury dla dzieci, młodzieży, rodziców, opiekunów i nauczycieli oferując wsparcie w formie konsultacji, porad, rozmowy, itp.

Prośba do Rodziców/opiekunów prawnych

Kierując się troską o zdrowie i bezpieczny pobyt dzieci i pracowników  w " Rumiankowym Przedszkolu", zwracamy się z prośbą do rodziców/opiekunów prawnych  przebywających w kwarantannie (mających prawo do  korzystania z przestrzeni społecznej z uwagi na zaszczepienie się) o załatwianie istotnych  spraw kancelaryjnych i  grupowych korzystając z telefonu lub poczty elektronicznej.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do oglądania:

Oferta dla Rodziców dzieci 5-6-letnich z Poradni zaburzeń emocjonalnych

Specjalistyczna Poradnia