w poprzednim roku szkolnym

Wykazanie dbałości o zdrowie dzieci

Prosimy Rodziców o szczególne zwrócenie uwagi na stan zdrowia dziecka po przebytej ospie wietrzenej, na którą w obecnej chwili choruje dużo dzieci z przedszkola.

Życzenia na walentynki

Mamy Dzisiaj Walentynki

Walentynki w przedszkolu

W dniu 14 lutego będziemy obchodzić w grupach przedszkolnych  Walentynki. Prosimy Rodziców, aby tego dnia  ubrać dzieci w kolorze  czerwonym .

Dni otwarte przedszkola

Rodziców dzieci zainteresowanych rekrutacją do Przedszkola Samorządowego Nr 77 Rumiankowe Przedszkole im. Simony Kossak w Białymstoku na rok szkolny 2022/2023  informujmy, iż dni otwarte przedszkola odbędą się w dniu 02.03.2023 r w godz. 9.00-11.00 oraz 14.00-16.00.

Deklaracja pozostania- rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

W związku ze zbliżającymi się terminami i wypełnianiem  procedury  rozpoczynającej się  rekrutacji  do przedszkola na nowy rok szkolny 2023/2024 informuję, iż Rodzice wychowanków uczęszczających do naszego   przedszkola zobowiązani są do wypełnienia deklaracji pozostania w nieprzekraczalnym terminie: