jeszcze wcześniej

Podpisanie aktów woli rodziców biorących udział w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023

Rodzice dzieci zakwalifikowanych biorących udział w rekrutacji na nowy rok szkolny 2022/2023 mają obowiązek złożenia oświadczenia woli zapisu dziecka do naszej placówki zgodnie z podanymi terminami:

msza święta rekolekcyjna

W dniu 29 marca 2022 r (wtorek) o godz.10.00 w ramach zajęć z religii  dzieci 5-6- letnie , których rodzice zadeklarowali udział w  katechezach  z grup: „ Biedronki” „ Sowy”, „Pszczółki”, będzie odprawiona msza św. rekolekcyjna w kościele parafialnym Świętej Królowej Jadwigi. w intencji całej społeczności „Rumiankowego Przedszkola”.

Ogłoszenie - słodycze w przedszkolu

informujemy, że w związku ze zmianą zasad epidemicznych związanych z Covid- 19,

Ekologiczny pokaz mody z okazji Święta Wiosny

Dn. 21 marca w naszym przedszkolu powitamy wiosnę.

Akcja "Razem z Ukrainą"

NIGDY NIE STOIMY OBOK,

Bezpłatna oferta pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla obywateli Ukrainy

Fundacja „Twarze depresji” oferuje bezpłatną, zdalną pomoc psychologiczną i psychiatryczną dla obywateli Ukrainy - dzieci i osób dorosłych. Konsultacje ze specjalistami będą odbywały się w językach: rosyjskim i ukraińskim.

Konsultacje specjalistyczne w przedszkolu

Informujemy, iż w dniach 10 i 17 marca 2022 roku można skorzystać z konsultacji specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Białymstoku. Dyżury specjalistów:  Pani psycholog jest do dyspozycji w placówce w dniu 10 marca  w godz. 10.30-12.30;