jeszcze wcześniej

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ W CHARTYTATYWNYM KIERMASZU ŚWIATECZNYCH PIERNICZKÓW

W imieniu wszystkich wolontariuszy „Klubu Małego Wolontariusza „Ósemeczka” składamy Państwu serdeczne podziękowania za tak liczny udział       w tegorocznym kiermaszu.

Życzenia na Boże Narodzenie

Niech te wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia

odrabiane zajęcia z tańca współczesnego

Informujemy, iż będą odrabiane zajęcia dodatkowe  z tańca współczesnego przypadających w dniach funkcjonowania grup łączonych w przedszkolu w następujących terminach:

Kiermasz pierniczków

Klub Małego Wolontariusza                                 „Ósemeczka”

Webinar

Zapraszamy na ostatni, 6. wykład:

Webinar

Zapraszamy do oglądania:

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA I ORGANIZACJI PRACY

W związku z realizacją i przestrzeganiem procedury bezpieczeństwa i organizacją pracy podczas pandemii  wywołanej COVID-19 w Przedszkolu Samorządowym Nr 77 „ Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku podjęto następujące zmiany w organizacji przy przyprowadzaniu i odbieraniu dzieci do placówki przez rodziców:

Grupy łączone w przedszkolu

Informujemy Rodziców wychowanków, iż w dniach: 23 - 31.12.2021 r.  oraz w dniu: 7 stycznia 2022 r. w przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone, z uwagi  na zapowiadaną niższą frekwencję dzieci oraz wykorzystywanie zaległych urlopów pracowników.

Zajęcia edukacyjne- przyrodnicze dla dzieci

W dniu 09. grudnia 2021 roku odbędą się w Rumiankowym Przedszkolu zajęcia edukacyjne przyrodnicze  pod hasłem   „ Oko w oko” , podczas których dzieci obejrzą naturalne okazy egzotycznych zwierząt i poznają ich zwyczaje.

Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców

Webinaria