jeszcze wcześniej

Święto Narodowe

Z okazji Świąt Narodowych : 229 rocznicy obchodów Święta Narodowego uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz Dnia Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej obchodzonej w dniu 2 maja ,Rodzicom i wychowankom Rumiankowego Przedszkola” życzymy w tych  szczególnych  Dniach wzrastania w miłości do Ojczyzny, pielęgnowania i szanowania pięknej postawy patriotycznej wyrażającej się w utożsamianiu się w godności  z symbolami narodowymi   oraz dumy bycia Polakiem.

Przedłużenie terminu zamknięcia przedszkoli

Decyzją Prezydenta Miasta Białegostoku przedszkola będą zamknięte do dnia 24.05.2020 roku. Należy właściwie przygotować się pod kątem sanitarnym, opracować stosowne procedury , aby zapewnić bezpieczny pobyt dzieciom w placówkach przedszkolnym. Dalsze informacje dotyczące tej kwestii będą na bieżąco  przekazywane Rodzicom wychowanków „ Rumiankowego Przedszkola”.  Nauczyciele przedszkola będą zamieszczać na stronach grupowych materiały edukacyjne, pracując w trybie zdalnym, a także kontaktować się z Rodzicami przez komunikatory i funkcjonujące strony grupowe. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej.

Informacja dotycząca uruchomienia przedszkola

Drodzy Rodzice, w związku z informacją o otworzeniu żłóbków i przedszkoli w dniu 6 maja 2020 roku podaną przez media informuję, że decyzja o wznowieniu funkcjonowania placówki zostanie podjęta jutro przez Prezydenta Miasta Białegostoku. W związku z powyższym, proszę o sprawdzanie aktualnych ogłoszeń zamieszczanych na stronie internetowych przedszkola. Na obecną chwilę nie dysponuję żadną informacją, w jakim terminie i jak należy to zorganizować, by zapewnić bezpieczny pobyt dziecka w placówce w sytuacji pandemii koronawirusem.

Pomoc psychologa w czasie pandemii

Wyjaśnienie skierowane do Rodziców uczęszczających do "Rumiankowego Przedszkola"

Podpisanie oświadczenia woli przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 dotyczy wyłącznie rodziców uczestniczących w rekrutacji na nowy rok szkolny, a wiec tych których dzieci zakwalifikowały się po kolejnym etapie rekrutacyjnym. W związku z powyższym proszę nie przesyłać oświadczeń woli na adres mailowy przedszkola. Państwo składaliście deklarację pozostania w placówce na nowy rok szkolny. Urząd Miejski w Białymstoku Departament Edukacji z uwagi na zaistniałą sytuację podjął decyzję w tej kwestii, wskazując tylko rodziców biorących udział w rekrutacji na nowy rok szkolny. Zachęcam Rodziców  do korzystania z materiałów edukacyjnych zamieszczanych przez nauczycieli przedszkola pracujących w trybie zdalnym do dnia 24.05.2020 roku   na stronie internetowej przedszkola, w zakładce: Grupy przedszkolne.

OŚWIADCZENIE WOLI

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia podpisują oświadczenie woli przyjęcia dziecka w terminie       od dnia 23 kwietnia 2020 r  do dnia  28 kwietnia 2020 roku do godz. 15.00  w rekrutacji podstawowej . Druki oświadczeń woli będą dostępne w przedszkolu w wersji papierowej umieszczone w holu wejścia głównego przedszkola oraz  w wersji elektronicznej na w/w stronie internetowej przedszkola , również w zakładce : Rekrutacja

LISTY KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych umiejscowione są w zakładce: Rekrutacja, na końcu zamieszczonych informacji dotyczących naboru na rok szkolny 2020/2021. Proszę również o zapoznanie się z informacją dotyczącą składania oświadczeń woli, które są istotne w dalszym etapie rekrutacyjnym.

Ważne ogłoszenia rekrutacyjne- dotyczy wyłącznie Rodziców uczestniczących w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

W związku z trwającą i rozszerzającą się epidemią spowodowaną koronawirusem w Polsce oraz obowiązującymi Rozporządzeniami  MEN placówki oświatowe z dnia 09.04.2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wskazującym na czasowe zamknięcie funkcjonowania placówek oświatowych do dnia 26.04.2020 roku ,