Procedury bezpieczeństwa i organizacji pracy przedszkola w pandemii COVID-19

Szanowni Rodzice

W związku z funkcjonowaniem przedszkola w czasie pandemii COVID-19 na terenie placówki obowiązuje procedura organizacji i bezpieczeństwa, która została opracowana w oparciu o wytyczne GIS, MEN i MZ, podana do informacji w dniu 26.08.2020 roku oraz Rekomendacje Prezydenta Miasta Białegostoku do procedur bezpieczeństwa obowiązujących w szkołach i placówkach oświatowych Miasta Białegostoku od dnia 1 września 2020 r.

Obowiązkiem Rodziców jest zapoznanie się z zamieszczoną procedurą oraz  dostarczenie podczas przyprowadzenia dziecka do placówki  w dniu 01.09.2020 roku  podpisanych dokumentów zamieszczonych w formie załączników 1,2,3 (oświadczeń, zgody, upoważnienia oraz klauzuli RODO). W holu przedszkola w wyznaczonym miejscu będzie można zostawić dokumenty w podpisanej kopercie (imię i nazwisko dziecka, grupa).

Prosimy Rodziców o stosowanie się do reguł procedury bezpieczeństwa, aby zachować w codziennych kontaktach wszystkie środki ostrożności, które istotne są w prawidłowym funkcjonowaniu przedszkola podczas pandemii oraz okazywanym szacunku i trosce o własne zdrowie, swoich bliskich a także pracowników opiekujących się na co dzień Państwa dziećmi.

Do pobrania: