IX edycja konkursu recytatorskiego " Co w trawie piszczy?"

w dniu 13 listopada 2018 roku w " Rumiankowym Przedszkolu" odbyła się IX edycja konkursu recytatorskiego " Co w  trawie piszczy?" pod hasłem " Przyroda Polska w czterech porach roku". W konkursie wzięły udział dzieci zgłoszone przez rodziców wychowanków ze wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci recytowały wybrane wspólnie z rodzicami wiersze opisujące polską przyrodę , jej piękno. Do konkursu zgłoszono 28 dzieci z grup przedszkolnych. Organizatorzy konkursu zwracali uwagę na artystyczny przekaz wiersza, dykcję małych artystów. To był ważny występ dla dzieci przełamujących swoją nieśmiałość, barierę strachu przed występem publicznym, w przypadku dzieci 3- letnich ich pierwszym na forum przedszkola. Po naradzie jury konkursu wyróżniono dzieci, które wezmą udział w IX etapie Przeglądu Recytatorskiego o zasięgu wojewódzkim, który odbędzie się 15 listopada 2018 w naszej placówce. A oto laureaci konkursu przedszkolnego: Kasia z grupy II " Żabki", Hubert z grupy III " Sowy", Inga z grupy IV " Biedronki", Marlena z  grupy V " Pszczółki". Specjalne wyróżnienie Dyrektora " Rumiankowego Przedszkola" otrzymała Pola z grupy  V " Pszczółki". Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie recytatorskim otrzymały pamiątkowe dyplomy orz drobne upominki.

Gratulujemy dzieciom pięknej deklamacji oraz występu artystycznego na forum przedszkola. Rodzicom dziękujemy za podjętą inicjatywę i przygotowanie dziecka do udziału w konkursie recytatorskim. Zapraszamy serdecznie w następnym roku wszystkich chętnych, by zaprezentować talent artystyczny dziecka na forum przedszkola.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4