Wiosenny Eko Pokaz Mody

W czwartek, 21.03.24r., tradycyjnie odbył się Wiosenny Pokaz EKO-mody. Nie ma nic lepszego jak przywitanie wiosny właśnie w ten sposób.

Dzieci prezentowały stroje wykonane wspólnie z rodzicami w domu.

Stroje z reklamówek foliowych, worków, gazet, firanek i bibuły bardzo się spodobały widowni.

To, co człowiek włoży na siebie jest ważne, ale w jaki sposób to zaprezentuje – też. Nasze „ekologiczne modelki i modele” majestatycznie prezentowały przygotowane przez siebie kreacje. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria i buty z surowców wtórnych. Każdy eko-przedszkolak otrzymał dyplom. Zachwytom i oklaskom nie było końca:)

Celem tego nietypowego pokazu było  podnoszenie świadomości ekologicznej, propagowanie idei czystego środowiska, zwrócenie uwagi na konieczność segregacji odpadów oraz możliwości tworzenia niesamowitych rzeczy z odpadów. To była świetna zabawa!

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu wspaniałych kreacji!