Gawędy przyrodnicze na zakończenie edukacji dzieci 6-letnich

Szanowni Rodzice z grupy „ Sowy” i  „ Biedronki”

W związku z zakończeniem edukacji przedszkolnej przez dzieci 6-letnie w „ Rumiankowym Przedszkolu” w roku szkolnym 2022/2023 zwracamy się z prośbą o stworzenie razem z dzieckiem autorskiej gawędy przyrodniczej w formie krótkiego opowiadania zilustrowanego przez dziecko (tematy przyrodnicze- dowolne).

Zbiór autorskich gawęd dzieci 6-letnich  grupy: „ Sowy” i „ Biedronki”  będą niezapomnianą pamiątką na zakończenie przedszkola.

Będziemy wdzięczni za zaangażowanie i współpracę w tym zakresie. Autorskie  gawędy prosimy o przesyłanie na adres przedszkola ( w formie dokumentu WORD)  : ps77@um.bialystok.pl .

Natomiast zilustrowaną gawędę z treścią zamieszczoną na jednej stronie kartki formatu A 4 ( należy przynieść do grupy V „ Sowy” i  III „ Biedronki” w terminie do dnia 20 maja 2023 roku.

Dziękujemy serdecznie

z wyrazami szacunku