Deklaracja pozostania- rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

W związku ze zbliżającymi się terminami i wypełnianiem  procedury  rozpoczynającej się  rekrutacji  do przedszkola na nowy rok szkolny 2023/2024 informuję, iż Rodzice wychowanków uczęszczających do naszego   przedszkola zobowiązani są do wypełnienia deklaracji pozostania w nieprzekraczalnym terminie:

od dnia  07.02.2023 do dnia  16.02.2023

Deklaracje pozostania powinny zawierać aktualne dane.

Proszę zwrócić uwagę na kompletność danych wymaganych w deklaracji (pesel dziecka, imiona i nazwiska rodziców/opiekunów prawnych itp. dane).

Deklarację pozostania dziecka w placówce  na nowy rok szkolny 2023/2024 należy złożyć  do placówki we wskazanym terminie. Wypełnione deklaracje  należy przekazywać  do dyżurujących Pań  przy drzwiach przedszkola.

Nie złożenie deklaracji pozostania w wymaganym terminie skutkuje uczestnictwem w rekrutacji na równym prawie z ubiegającymi się kandydatami o przyjęcie do przedszkola na nowy rok szkolny.