Wyprawka Przedszkolaka

Dzieci rozpoczynające edukację przedszkolną w " Rumiankowym Przedszkolu" powinny być  przygotowane na pierwszy dzień pobytu w następujące rzeczy:

- dzieci 3-4-letnie w przedszkolną pościel do leżakowania, poduszeczkę, piżamkę (specjalna dostępna w hurtowni na ul. Upalnej bądź w sklepach dziecięcych, proszę pytać o pościel do przedszkola) . Pościel powinna być umieszczona w worku (wszystkie elementy podpisane ).

- wygodne kapcie na zmianę (dzieci 3-4-letnie najlepiej zapinane na rzepy)

- ubrania na zmianę (dzieci 3-4-letnie) bielizna, spodnie,koszulki) w podpisanym woreczku lub reklamówce.

- mokre chusteczki i chustki do nosa w większym opakowaniu (przekazywane na grupę dziecka)

Proszę nie zapomnieć o uśmiechu ,  który będzie potrzebny wszystkim w pierwszych dniach przedszkola :-)