Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023

W związku z rozpoczęciem rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2022/2023 w terminie się od dnia 24 lutego 2022 roku do dnia 10 marca 2022 r zgodnie z obowiązującym harmonogramem   informujemy, iż wszystkie wiadomości  będą zamieszczane na naszej stronie internetowej w zakładce rekrutacja. Nie przewidujemy również organizacji "dni otwartych". Wkrótce na stronie przedszkola pojawi się prezentacja multimedialna, do której już teraz zapraszamy.

Wnioski oraz oświadczenia do spełnianych kryteriów są dostępne w holu przedszkola, w godzinach funkcjonowania placówki od 6.30 do godz. 17.00. Prosimy rodziców o dokładne wypełnianie wniosków oraz dołączanie wymaganych oświadczeń i wskazanych dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych (np.zaświadczeń o zatrudnieniu rodziców przy kryterium pracujących rodziców).

Wnioski oraz wymagana dokumentacja włożone w kopertach  należy umieścić we  wskazanej skrzynce w terminie rekrutacyjnym. Po weryfikacji poprawności złożonych wniosków przez powołaną Komisję Rekrutacyjną, otrzymacie Państwo informację mailową lub telefoniczną potwierdzającą poprawność lub wskazanie do uzupełnienia dokumentacji.