Kwarantanna w grupie III "Biedronki" oraz w grupie II "Żabki"

W związku z decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej 21 dzieci z grupy III             " Biedronki" oraz 18 dzieci z grupy II „ Żabki” zostały skierowane na kwarantannę w terminie od dnia 26.11.2021-03.12.2021 z uwagi na bezpośredni kontakt w osobami zarażonymi wirusem COVID-19. O nałożeniu  kwarantanny Rodzice wychowanków zostali powiadomieni mailowo.

Z uwagi na nieobecność nauczycieli i personelu grupy III " Biedronki"  oraz grupy II „Żabki” dzieci, których  nie dotyczy kwarantanna będą przebywały w tym okresie  w pozostałych grupach przedszkolnych. Materiały do pracy w formie zdalnej będą zamieszczane na stronie internetowej grupy.

Przypominam Rodzicom o obowiązku noszenia maseczek ochronnych , dezynfekcji rąk przy wejściu do przedszkola oraz przestrzegania zachowania zasad dystansu społecznego.

z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Bogusława Czyrska