Ważne ogłoszenia rekrutacyjne- dotyczy wyłącznie  Rodziców uczestniczących w rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

W związku z trwającą i rozszerzającą się epidemią spowodowaną koronawirusem w Polsce oraz obowiązującymi Rozporządzeniami  MEN placówki oświatowe z dnia 09.04.2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wskazującym na czasowe zamknięcie funkcjonowania placówek oświatowych do dnia 26.04.2020 roku ,

informuję iż zgodnie z obowiązującym prawem oświatowym Komisja Rekrutacyjna podaje do publicznej wiadomości wyniki postępowania rekrutacyjnego, w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia, które będą zamieszone zgodnie z obowiązującym harmonogramem do publicznej wiadomości:

w dniu 22 kwietnia 2020 do godz. 15.00  w siedzibie przedszkola w holu wejścia głównego

w formie list  papierowych, a także na stronie internetowej przedszkola w zakładce: REKRUTACJA pod adresem www.przedszkole77.bialystok.pl.

Informujemy, iż nie udzielamy informacji telefonicznych potwierdzających zakwalifikowanie lub niezakwalifikowanie dziecka na ogłoszonej liście.

Podpisywanie oświadczeń woli  przez Rodziców/opiekunów prawnych:

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia podpisują oświadczenie woli przyjęcia dziecka w terminie od dnia 23 kwietnia 2020 r  do dnia  28 kwietnia 2020 roku do godz. 15.00  w rekrutacji podstawowej . Druki oświadczeń woli będą dostępne w przedszkolu w wersji papierowej umieszczone w holu wejścia głównego przedszkola oraz  w wersji elektronicznej na w/w stronie internetowej przedszkola w zakładce : Rekrutacja oraz Ogłoszenia .

Podpisany druk oświadczeń woli w wersji papierowej , w kopertach będzie można wrzucać do wyznaczonej skrzynki umieszczonej w holu wejścia głównego przedszkola w godzinach 9.00-15.00 .                                                                  Proszę wypełnić druk woli przyjęcia w 2 egzemplarzach (jeden-dla Rodzica, drugi- do przedszkola)

Rodziców korzystających z tej formy dostarczenia dokumentu prosimy o zachowanie przyjętych ogólnych zasad sanitarnych, wynikających z ustaleń i wskazań Ministerstwa Zdrowia.

Pracownicy przedszkola dyżurujący w placówce będą dezynfekować hol przedszkola, klamki podczas nieobecności interesantów w budynku, w wyznaczonym miejscu.

Zachęcamy Rodziców  do elektronicznego potwierdzenia oświadczenia woli poprzez przesłanie skanu podpisanego przez rodziców na adres email przedszkola : ps77@um.bialystok.pl.

Niepodpisanie oświadczenia woli we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu i będzie skutkować skreśleniem z listy kandydatów zakwalifikowanych.

Jeżeli dziecko nie zostanie zakwalifikowane w przedszkolu,  Urząd Miejski Departament Edukacji w Białymstoku rodzicom zostanie wskazane inne przedszkole jako propozycja miejsca realizowania wychowania przedszkolnego.