KONKURSY DLA CHĘTNYCH - październik

Praca dla chętnych dzieci i ich Rodziców w ramach rozwijania sprawności manualnych i twórczości plastycznej.

ZŁE PSY- Polak (Potęga Istnienia) - YouTube

Organizator: Przedszkole Niepubliczne „Mali Podróżnicy” w Białymstoku.

Zakres tematyczny pracy plastycznej: ukazanie samodzielnej interpretacji dziecka, dotyczącej rozumienia patriotyzmu, jego przejawu, postaw, piękna naszej Ojczyzny.

Technika prac: dowolna.

Format prac: nie większy niż A3, płaska.

Forma prac: indywidualna.

Niezbędna dokumentacja: każda praca (na odwrocie) powinna być zaopatrzona w zgodę rodzica na przetwarzanie danych osobowych dziecka (załącznik 1) oraz metryczkę zawierającą: imię i nazwisko autora, wiek dziecka, imię adres, numer telefonu oraz e-mail przedszkola (załącznik 2). Wszystkim zainteresowanym Rodzicom prześlemy załączniki na emaila/lub przekażemy do uzupełnienia podczas odbioru dziecka z przedszkola.

Termin: prace należy dostarczyć do grupy II ,,Żabki” do 03.11.2021 r.

Nagrody: laureaci konkursu otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe za zajęcie I, II, III miejsca. Natomiast pozostali uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy za udział i drobne upominki.

Ekspozycja prac: zdjęcia prac i wyniki konkursu zostaną zamieszczone na fanpage przedszkola na portalu społecznościowym Facebook pod adresem:

https://www.facebook.com/Dwujęzyczne-Przedszkole-Mali-Podróżnicy- 562492297177761