deklaracje pozostania w przedszkolu dla 5- latków

W związku ze zbliżającymi się terminami i wypełnianiem  procedury  rozpoczynającej się  rekrutacji  do przedszkola na nowy rok szkolny 2022/2023 informuję, iż Rodzice wychowanków uczęszczających do naszego   przedszkola zobowiązani są do wypełnienia deklaracji pozostania w nieprzekraczalnym terminie:

od 31.01.2022 do 14.02.2022

Deklaracje pozostania powinny zawierać aktualne dane.

Proszę zwrócić uwagę na kompletność danych wymaganych w deklaracji (pesel dziecka) .

Deklarację pozostania dziecka w placówce  na nowy rok szkolny 2022/2023 należy złożyć  do placówki we wskazanym terminie . Wypełnione deklaracje (w kopertach)  należy przekazywać  do dyżurujących Pań  przy drzwiach przedszkola.

Nie złożenie deklaracji pozostania w wymaganym terminie skutkuje uczestnictwem w rekrutacji na równym prawie z ubiegającymi się kandydatami o przyjęcie do przedszkola na nowy rok szkolny.