Co to za miesiąc, który niesie:

grzyby i wrzosy liliowe w lesie.

W sadach soczyste jabłka czerwone

a także pierwszy szkolny dzwonek?

To my Sowy. Jesteśmy już 6- latkami. Tak niedawno rozpoczęliśmy wrzesień a już połowa miesiąca za nami. W naszej grupie powitaliśmy nowe koleżanki i kolegów. Pomimo tego, że w sali jest mniej zabawek to my wcale się nie nudzimy. Nasze Panie organizują nam ciekawe zajęcia, a czas wolny spędzamy na zabawie w sali lub na podwórku. Trochę czasu poświęcamy też na prace w książce. W tym roku szkolnym przerobiliśmy następujące tematy- Już w przedszkolu, Bezpieczny przedszkolak, Przyjacielem być- przyjaciela mieć, Przedszkole- drugi dom, Jesień na działce. Poznaliśmy litery- O,o, A,a. Wiemy,że są to samogłoski. Nauczyliśmy się dwóch piosenek-"Już w przedszkolu", "Plac zabaw". W naszej grupie Panie zorganizowały konkurs plastyczny- Sowy. Prawie każdy przyniósł prace. Będzie ciężko wybrać te najpiękniejsze, ponieważ każdy się postarał i Sowy wyglądają jak żywe. Jesteśmy ciekawi, które prace zwyciężą.

W związku z utrudnionym kontaktem Państwa  z nami zachęcamy do odwiedzania strony przedszkola z ogłoszeniami oraz kontaktu mailowego z nauczycielkami z grupy: grupa-pszczolki77@o2.pl

DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA TERMINOWE UREGULOWANIE OPŁATY ZA KSIĄŻKI.