KONKURSY

1. Konkurs plastyczno- techniczny- "Pluszowy Miś-znany dzieciom nie od dziś pod hasłem:Pluszowy Miś zwiedza Podlasie"- technika płaska lub przestrzenna, format A-3 lub A-4. Prace dostarczamy do naszej grupy do dnia 20.11.

2. "Święty Mikołaj - człowiek o niezłomnej wierze"

Uczestnicy konkursu wykonują pracę plastyczną,  której tematem jest „Święty Mikołaj – człowiek o niezłomnej wierze”.

Zdjęcie (dobrej jakości) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 19 listopada 2023 r. wypełniając elektroniczny formularz na stronie internetowej: www.konkurs-plastyczny.fsd.lublin.pl

3. „Przyroda Polska i Ja”- IV edycja konkursu literacko- plastycznego o zasięgu wojewódzkim.

Regulamin konkursu:

1. Dziecko tworzy pracę plastyczną tematycznie związaną z przyrodą Polski, jej bogactwem pięknem krajobrazu. Z pomocą osoby dorosłej układa rymowankę lub krótkie opowiadanie do ilustracji.
  2. Metryczkę – (dane dziecka, nazwa grupy) i wydruk tekstu literackiego należy przykleić na odwrocie pracy.
  3. Tekst  w formacie Word przesyłamy na adres grupy V: dzieci.ps77@gmail.com do 30.11.
  4. Format ilustracji:A4 lub A3, technika dowolna.
  5. Autorem pracy może być tylko jedno dziecko- praca indywidualna.
  6. Praca powinna być oprawiona w passe-partout lub inną kartonową ramkę.
  7. Wraz z pracą konkursową dostarczamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych i klauzulę informacyjną ( załącznik do pobrania u wychowawcy grupy). Prosimy nie przyklejać i nie przyszywać dokumentów do pracy plastycznej.
  8. Ogłoszenie wyników- I połowa grudnia 2023r.