Grupy łączone w dniu 17.06.2022 r

Rodziców wychowanków " Rumiankowego Przedszkola" informujemy, iż w dniu 17 czerwca 2022 roku - (w piątek) po Święcie Bożego Ciała w placówce będzie funkcjonowała grupa łączona z uwagi na zgłaszaną niską frekwencję dzieci  oraz wykorzystywanie zaległych urlopów pracowników pracowników przedszkola.   W związku z powyższym prosimy Rodziców wychowanków o deklarowanie obecności dziecka w/w terminie.

Zgłoszenia dziecka należy dokonać do dnia 14.06.2022 r  do godz. 15.00 z  uwagi na właściwą organizację żywienia dzieci oraz pracy nauczycieli i pracowników przedszkola.

Zapisy należy dokonywać na liście dostępnej w holu u dyżurujących pracowników przedszkola, mailowo lub telefonicznie do sekretariatu przedszkola (tel. 85 66 13 855 lub ps77@um.bialystok.pl ) w wyznaczonym terminie.

Rezygnacja z usług przedszkola w dniu 07.06.2022 r powinna być zgłoszona telefonicznie lub mailowo.