Podziękowanie Rodzicom z Grupy " Pszczółek"

Z serca dziękujemy za najpiękniejszy dar, którym  jest bezinteresowne  dzielenie się  dobrem i miłością z potrzebującymi wsparcia w trudnych momentach życia. Takie piękne gesty pachnące nadzieją i miłością  świadczą o tym , że stanowimy wyjątkową „Przedszkolną Rumiankową  Rodzinę”, która w ważnych momentach potrafi okazać sobie wsparcie i wielkie serce.

Szczególnie słowa podziękowania kierujemy do Rodziców grupy V „ Pszczółek” za zorganizowanie kiermaszu wielkanocnego, by wspomóc w leczeniu i dochodzeniu do zdrowia   wychowanka Szymonka Warwińskiego. Sam pomysł organizacji charytatywnego kiermaszu ciast wielkanocnych jest godny uznania a pomoc w organizacji i przeprowadzeniu akcji jest dla nas nieoceniona. Możemy je tylko wyrazić i zamknąć w dwóch słowach- Serdecznie dziękujemy

Ten szczególny czas jaki pokonał Szymon z Rodzicami  pokazał nam jak bardzo jesteśmy sobie potrzebni w codziennych zmaganiach, ale  także w zanoszeniu wstawienniczej modlitwy za siebie .  Jesteście pięknym „ Ogrodem z kolorowymi kwiatami”, w którym można stworzyć bukiet z różnorodności , by podarować go potrzebującym  z wyrazem pamięci i przyjaźni w trudnych chwilach.

Moi Drodzy niech nadal „kwitną” te najpiękniejsze  gesty  , które dadzą potrzebną siłę do zmagania się z trudnościami każdego dnia oraz wskażą nadzieję na lepszą przyszłość, w szczególności naszym wychowankom.

Życzymy Wam Kochani dużo zdrowia, wytrwałości w codzienności w życiu zawodowym i rodzinnym. Niech nadzieja, wiara i miłość  rozkwita w Waszych  sercach każdego dnia i przynosi w naszych bliskich relacjach wszystko to  co najlepsze i najpiękniejsze, by nasza pielgrzymia  wędrówka była jak najdłużej  wspólną drogą.

A z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy odradzającej się i rozkwitającej w sercu wiary, nadziei i miłości oraz w pełni przeżytych, rodzinnych świątecznych spotkań.

z wyrazami szacunku

Bogusława Czyrska