uwaga konkurs

!!! UWAGA KONKURS !!!

do 5. 01

Szanowni Państwo,

Nazywam się Neonila Gołębicka, jestem koordynatorem ds. profilaktyki białostockiego oddziału Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii, który działa przy naszym Uniwersytecie Medycznym.

W ramach działalności naszego stowarzyszenia przeprowadzamy miedzy innymi akcje profilaktyczne, opierające się na nieodpłatnych pogadankach i przeglądach jamy ustnej.

Jeszcze w tym roku chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w konkursie plastycznym  „Uśmiechnij się do Mikołaja”. Konkurs ma na celu promocję zdrowia jamy ustnej i kształtowanie korzystnych nawyków wśród dzieci, zwłaszcza w okresie świątecznym, kiedy ilość przyjmowanych słodyczy jest znacznie większa. Prace plastyczne można wysyłać na maila: bialystok@ptss.pl do 5.01. W konkursie również przewidziane są nagrody.

Będę wdzięczna za możliwie szybką odpowiedź i z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania.

Z wyrazami szacunku,

Neonila Gołębicka