warsztaty edukacyjne ze zwierzętami

W dniu 11 maja 2022 roku od godz.9.00 odbędą się w przedszkolu warsztaty edukacyjne ze zwierzętami: króliczkami, małym barankiem

W trakcie zajęć  ,dzieci poznają historię Amorka - jagniątka. Omawiane są zwyczaje i pożyteczność owiec, różnorodność ras. Przedszkolaki mogą dotknąć prawdziwej wełny. Głaszczą i liczą króliki. Dowiadują się również o tym jak bardzo zwierzęta są delikatne i bezbronne oraz jak należy się o nie troszczyć. Jest też czas na wspólne zdjęcia. Na koniec warsztatów dzieci otrzymują obrazek z konturem królika, wełnę czesankową i dekoracje do stworzenia swojej własnej pamiątki.

Koszt zajęć 10 zł/osoby. Pieniądze prosimy przekazywać do nauczycieli w grupach (w podpisanych kopertach)