Spotkanie autorskie z pisarką.

W dniu 6. 06. 2022 r. w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie autorskie z Panią Anną Kropiewnicką w oparciu o jej twórczość. Na spotkaniu dzieci zapoznane zostaną z następującymi pracami pisarki:

„Łąkowe opowieści”, to wiersze o zwierzętach łąkowych, przemycające również cechy i zainteresowania dzieci, np. Wybory Miss Łąki, Jaszczurka modelka, Bocian i żabka, Ślimak i przyjaciele itp.,

"Gdzie mieszkają litery?", to wiersze związane z alfabetem, np. Imiona alfabetu, Przygody Alfabetu, Owocowy Alfabet, Alfabet zwierząt.

"Wierszorymki dla Antosia i Malwinki", to wiersze opowiadające o dzieciach, ich przywarach, zainteresowaniach itp.

W większości wiersze zawierają wątki edukacyjne oraz humorystyczne. Książki są również zilustrowane przez autorkę.

W ramach spotkania będzie możliwość nabycia książeczek z dedykacją i autografem autorki w cenie 20zł i 25zł

Zapraszam na wspólną przygodę

Anna Kropiewnicka.