Czysty Białystok

Akcja Czysty Białystok polega na wspólnym sprzątaniu przestrzeni miejskiej i została zorganizowana po raz trzeci. Tegoroczna odbyła się w dniach 20-22 kwietnia 2023 r. Swój udział w sprzątaniu zgłosiło 131 białostockich szkół, przedszkoli, zakładów pracy, organizacji pozarządowych i innych podmiotów. W sumie to ponad 11 tys. osób. Jest to nowy rekord, jeśli chodzi o liczbę uczestników biorących udział w tejże akcji. Bardzo nas cieszy, że i my mogliśmy się przyczynić do tak wspaniałej inicjatywy. Dzieci były bardzo zaangażowane w zadbanie o czystość i estetykę w sąsiedztwie Rumiankowego Przedszkola. Naszym wspólnym działaniem oddajemy przysługę Ziemi oraz przyszłym pokoleniom. Z drugiej strony – mamy czystą przestrzeń, w której chętniej spacerujemy czy uprawiamy sport.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8 większy obrazek nr 9