Msza św. rekolekcyjna

Msza święta w intencji przedszkola

w dniu 20 marca 2023 roku o godz. 10.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Królowej Jadwigi odbyła się msza święta rekolekcyjna z udziałem wychowanków grupy III- Biedronki, V- Sowy uczęszczających na lekcje religii prowadzone przez Panią katechetkę. Mszę świętą ze specjalnym kazaniem  dla dzieci odprawił w intencji całej społeczności przedszkola: wychowanków, pracowników, rodziców ksiądz Radosław Backiel. Podczas mszy dzieci wzięły udział w rozmowie z księdzem na temat św. Józefa. Dzieci uczestniczyły aktywnie w modlitwie wiernych oraz ofiarowaniu darów na ołtarz. Wykonane samodzielnie serduszka z intencjami mszalnymi ofiarowały w procesji z darami. Pani Urszula N. prowadziła śpiewy dziecięce przy akompaniamencie gitary a Pani Mariola odczytywała czytanie mszalne. Na koniec wszyscy obecni na mszy świętej: nauczyciele, personel, rodzice wychowanków, dziadkowie oraz wszystkie dzieci otrzymali błogosławieństwo.

Dziękujemy serdecznie księdzu proboszczowi Andrzejowi Brzozowskiemu oraz  księdzu Radosławowi Backiel za organizację i odprawienie mszy świętej - rekolekcyjnej, która przygotowała dzieci na przeżycia religijne związane z przygotowaniem do Świąt Wielkanocnych.

Dziękujemy Rodzicom naszych wychowanków oraz ich babciom za towarzyszenie dzieciom we wspólnej modlitwie podczas mszy świętej.