Mikołajki w Przedszkolu

W dniu 6 grudnia 2019 roku w Rumiankowym Przedszkolu na imieniny Mikołaja pojawił się prawdziwie najbardziej oczekiwany gość. Już od samego rana przed wejściem do przedszkola witał wchodzące dzieci , częstując słodyczami. To była prawdziwa niespodzianka. Po śniadaniu odbyła się zabawa Mikołajowa, z tańcami, konkursami oraz wizytą Mikołaja. W  ten dzień dzieci otrzymały słodycze w postaci mikołajka z czekolady, ale w salach czekały prawdziwe prezenty dla wszystkich grup- zabawki, którymi bawią się wszystkie dzieci w przedszkolu. To był wyjątkowy dzień, w kolorze czerwonym- ulubionym przez Mikołaja.