KONKURSY

1. Konkurs- ,,Przyroda Polska i Ja" -III edycja konkursu literacko- plastycznego o zasięgu wojewódzkim. Organizator konkursu Przedszkole Samorządowe Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku.

Dzieci z pomocą osoby dorosłej układają opowiadanie lub wiersz/rymowankę (min. 8-10 wersów), tematycznie związany z przyrodą Polski, jej bogactwem, pięknem krajobrazu oraz wykonują ilustrację do tekstu. Wydruk tekstu literackiego należy przymocować spinaczem na odwrocie pracy plastycznej oraz przesłać w wersji elektronicznej na adres mailowy grupy III ,,Biedronki”: dzieci.ps77@gmail.com

Format ilustracji  : A4 lub A3, technika dowolna. Praca powinna być oprawiona w passe-partout lub inną kartonową ramkę. Termin składania prac konkursowych upływa 17 lutego 2023 r.

2. Zapraszamy do udziału w miejskim konkursie plastycznym- ,,Koty, kotki i koteczki" pod honorowym patronatem Fundacji Kotkowo.

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat.

2. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastyczno-technicznej.

3. Każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko jedną pracę.

4. Wykonanie pracy techniką dowolną.

Prace dostarczamy do dnia 06.02. 2023 do grupy Żabki.

3.  Konkurs plastyczny- II Edycja Konkursu Plastycznego O ZASIĘGU MIEJSKIM- „ KRAINA DINOZAURÓW ”

Każdy uczestnik konkursu może dostarczyć jedną pracę wykonaną techniką dowolną. Prace płaskie powinny być oprawione. Prace konkursowe prosimy dostarczyć do grupy Żabki w terminie do 10.02.2023r.