Żabki w Bibliotece

Pod koniec kwietnia Żabki odwiedziły osiedlową bibliotekę, a dokładnie Filię Nr. 7 Książnicy Podlaskiej. Przedszkolaki odbyły ciekawą wycieczkę pociągiem po całej placówce obserwując księgozbiory dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Panie prowadzące bibliotekę zaprezentowały Żabkom tajniki czytelnictwa, pokazały różnego rodzaju książki, płyty, gazety oraz działy dziecięcej części biblioteki. Nasza wyprawa bardzo spodobała się dzieciom, na pewno tam wrócimy.

Serdecznie polecamy zarejestrowanie się w oddziale biblioteki i korzystanie z dziecięcych księgozbiorów.