walentynki i nie tylko :)

14 lutego 2014 roku był dla Zerówkowiczów prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in. rozwiązywały różne łamigłówki, bawiły się w „serduszkowe” zabawy oraz poznały historię i tradycję tego święta.😊  Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Tradycją w naszym Rumiankowym Przedszkolu jest bowiem poczta walentynkowa. Miłym zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość przygotowanych „walentynek” zrobionych wspólnie z rodzicami w domu jak również  samodzielnie w przedszkolu.

Najwięcej „listów” zebrały najmłodsze dzieci.

Sówki pomagały Pani Ewelince w podzieleniu Walentynek do grup i rozdaniu dzieciom.

Na koniec dnia każde dziecko otrzymało Walentynkę: pysznego lizaka i serduszko z miłą informacją od pań.

Był to dzień miłych wrażeń.

Do pobrania: