Od niego się rok zaczyna,
za oknem już mroźna jest zima.

W tym miesiącu rozmawialiśmy na podane tematy:

1. Spotkanie z ufoludkiem.
  2. Muzyka jest wszędzie.
  3. Karnawał z Babcią.
  4. Karnawał z Babcią i Dziadkiem.
  5. Bal w przedszkolu.

Mija pierwszy miesiąc nowego roku. Witaliśmy Nowy Rok, składaliśmy życzenia naszym Babciom i Dziadkom. Przygotowaliśmy im niespodzianki i nauczyliśmy się piosenki dla nich. Za nami już bal karnawałowy. Trochę inaczej wyglądała nasz zabawa  w tym roku. Bawiliśmy się w naszych salach bez obecności naszych kolegów z innych grup. W sali udekorowanej balonami były tańce, konkursy sprawnościowe. Każde dziecko przedstawiało się za kogo jest przebrane.Za nami już ferie. W większości spędziliśmy je w domach. Kto chodził w tym czasie do przedszkola miał możliwość spędzania czasu na podwórku. Sypnął śnieg więc rzucaliśmy się śnieżkami, lepiliśmy bałwany. W tym tygodniu poznamy literę- N,n. W związku z nadchodzącym świętem naszych Babć i  Dziadków wykonaliśmy laurki oraz uczyliśmy się piosenki- „Śpiewa babcia, śpiewa dziadek”, którą można znaleźć na stronie youtube.