Mikołajki

Sówki cały tydzień czekały na przyjście niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja. Wykonaliśmy dla niego dzisiaj pracę plastyczną pt. ,,Święty Mikołaj”. Nasze przedszkolaki wyglądały dzisiaj wyjątkowo. Wszystkie były ubrane na czerwono, wyglądały jak małe Mikołaje lub jego renifery. Czekając na Mikołaja śpiewaliśmy świąteczne piosenki, bawiliśmy się w ,,Zaprzęgi Mikołaja'' i rozwiązywaliśmy Quiz o Świętym Mikołaju. Następnie pokonaliśmy ,,Mikołajkowy tor przeszkód'' oraz uczestniczyliśmy w lekcji online ,,Spotkanie z Mikołajem” - obejrzeliśmy na żywo dom Mikołaja i fabrykę zabawek. Po wspólnych zabawach odwiedził nas Mikołaj i obdarował prezentami. Dzieci długo dzieliły się wrażeniami, oglądały upominki i zerkały w okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa. Dzisiaj został rozstrzygnięty konkurs plastyczny z okazji Mikołajek, dzieci otrzymały nagrody oraz dyplomy.