Powitanie wiosny

21.03. witaliśmy wiosnę. Dzieci już od rana śpiewały piosenki i podziwiały swoje stroje. Po śniadaniu odbył się ekologiczny pokaz mody. Dzieci zaprezentowały swoje fantastyczne eko-stylizacje wykonane wspólnie  z rodzicami. Pszczółki odważnie przechadzały się po czerwonym dywanie prezentując piękne przebrania wykonane z nakrętek, worków foliowych, gazet i innych surowców wtórnych. Występ każdego dziecka został nagrodzony brawami zaś wykonawcy strojów otrzymali dyplomy. Serdeczne podziękowania należą się rodzicom naszych przedszkolaków, którzy wykazali się wielką kreatywnością i pomogli przygotować te piękne ekologiczne kreacje. Pokaz ten na pewno na długo zapadnie nam w pamięci.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5