WARSZTATY - EGZOTYCZNA PODRÓŻ Z UDZIAŁEM ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH

19 lutego naszym gościem był pan Bartosz w towarzystwie swoich niezwykłych podopiecznych. Zaprezentował dzieciom egzotyczne płazy i gady, z którymi na co dzień nie mamy okazji obcować.

Były to:

Dzieci mogły z bliska zobaczyć jak wygląda każde z prezentowanych zwierząt. Pod czujnym okiem prowadzącego miały możliwość pogłaskania kilku okazów.

Z zachwytem i odwagą podziwiały zwierzęta.

Podczas zajęć, na ekranie wyświetlany był slajd z zaznaczoną na mapie krainą geograficzną, aby dokładnie zobrazować dzieciom warunki klimatyczne, w których żyje dany okaz.

Dzieci zostały pochwalone przez prowadzącego za cierpliwość podczas czekania na swoją kolej jak również ciszę podczas prezentacji.

Spotkanie było bardzo interesującą lekcją przyrody.

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5