WALENTYNKI

Walentynki - czyli jedno z najprzyjemniejszych świąt w ciągu roku! I to nie tylko dla zakochanych, bo walentynki to również idealna okazja, by celebrować przyjaźń i zwykłą sympatię do siebie nawzajem!

Walentynki były doskonałym dniem dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem przyjaźni.

Całe przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Dzieci miały okazję poznać tradycję tego święta. 14 lutego to przecież nie tylko dzień zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi.

W czerwonych strojach i wspaniałych humorach dzieci wzięły udział w różnych zabawach walentynkowych, obdarowywały wszystkich miłym słowem, gestem, a nawet walentynką. Już od poniedziałku ruszyła poczta walentynkowa – do ustawionej w szatni skrzynce można było wrzucać kolorowe, miłe i wspaniałe listy/pocztówki (najlepsze to te własnoręcznie zrobione przez dzieci).

Pani Dyrektor odwiedziła każdą grupę częstując dzieci pysznymi cukierkami oraz obdarowując swoim pięknym wierszem na ten wyjątkowy dzień.

Nie zabrakło spontanicznych emocji i dobrej zabawy.
Dzień Walentynowy z pewnością można zaliczyć do udanego.
Był pełen miłych wrażeń i niespodzianek😊