Szkolna ławka

W miniony piątek w naszym przedszkolu Pan Rafał Peciak, tata Juliana z gr. V, przeprowadził krótkie zajęcia lekcyjne w starszych grupach (Sowy i Pszczółki). Jego celem było pokazanie zerówkowiczom fragmentu szkolnej rzeczywistości. Dzieci z niecierpliwością czekały na przybycie Pana Rafała, który z zawodu jest nauczycielem. Prowadzący zajęcia stworzył miłą i przyjemną atmosferę :) Nasi przyszli uczniowie byli zaangażowani, chętnie wypowiadali się, zadawali pytania i brali czynny udział w zajęciach.

To była wspaniała okazja do wzięcia udziału w żywej lekcji:)

Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Robertowi Peciak za Jego wielkie serce, otwartość i zainteresowanie potrzebami naszego przedszkola. Dzięki temu spotkaniu nasi podopieczni mieli szansę na odważny i mądry start w kolejny etap ich życiowej edukacji.