Wojskowa grupa rekonstrukcyjna

W dniu 15 czerwca 2021 r Rumiankowe Przedszkole odwiedzili członkowie wojskowej grupy rekonstrukcyjnej.

Nasi wychowankowie mieli okazję zapoznać się z elementami strojów żołnierzy polskich, zrobić przegląd broni, a także ujeżdżać "wierzchowca".

Ten dzień był pełny wrażeń.

Organizatorem spotkania był tata Juliana z grupy "Pszczółki" - Pan Robert. Serdecznie dziękujemy za tę wizytę i prelekcję skierowaną do naszych przedszkolaków.

Serdecznie dziękujemy Panom

Robertowi Janowi Peciak,

Marcinowi Sikorskiemu

za spotkanie z udziałem wychowanków Przedszkola Samorządowego Nr 77 „Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku, podczas którego przybliżono dzieciom tematykę dotyczącą wojska polskiego.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w życie placówki, życzliwość, owocną współpracę w ramach promowania wartości patriotycznych wśród społeczności przedszkola.