Walentynki

14 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Grupa ,,Biedroneczek'' zorganizowała pocztę walentynkową. Zadaniem dzieci było wykonanie kartek dla osób, które darzą sympatią. Jak na heartŚwięto Walentegoheart przystało, motywem przewodnim dnia był kolor czerwony. Całe przedszkole zamieniło się dziś w serduszkową krainę, pełną radosnej atmosfery i uśmiechu. Przez kilka dni przedszkolaki mogły wrzucać do specjalnej skrzynki kartki dla swoich kolegów, koleżanek oraz pań. Wśród atrakcji nie zabrakło Amorków z naszej grupy, które dostarczyły walentynki do dzieci ze wszystkich grup. Ten dzień był okazją do rozmów o uczuciach, przyjaźni, pozytywnych emocjach. Był to dzień miłych wrażeń i pięknych gestów heart.