Urodziny Patrona przedszkola

W tym tygodniu obchodziliśmy urodziny Patronki naszego przedszkola- prof. Simony Kossak. Dzieci poznały ciekawostki z życia ekscentrycznej przyrodniczki, oglądały teatrzyk kamishibai o zwierzętach z leśniczówki, w której żyła Simona Kossak. Rozwiązywały przyrodnicze zagadki multimedialne, rysowały portrety Patronki, własnoręcznie wykonały lornetki, które świetnie się sprawdziły w czasie obserwacji przyrodniczych w ogrodzie przedszkolnym. W tych dniach rozstrzygnięty został także konkurs przyrodniczo- plastyczny „Białowieski świat Simony Kossak, w którym brały udział również dzieci z naszej grupy. Dzięki temu mamy jedną nagrodę (Kacper Z.) i dwa wyróżnienia (Adaś, Jaś).

większy obrazek nr 1 większy obrazek nr 2 większy obrazek nr 3 większy obrazek nr 4 większy obrazek nr 5 większy obrazek nr 6 większy obrazek nr 7 większy obrazek nr 8