wyróżnione

Funkcjonowanie przedszkola w okresie wakacyjnym : lipiec/ sierpień 2024

Rodziców potrzebujących skorzystania z  usług przedszkola w miesiącach wakacyjnych  lipiec –sierpień 2024 r  , informujemy o możliwości złożenia deklaracji (w wersji papierowej)  wyłącznie we wskazanym  terminie 20.05.2024- 14.06.2024 r  z uwagi na organizację i ustalenia ze współpracującą placówką w tym zakresie : z Przedszkolem Samorządowym Nr 87 przy ul. Magnoliowej 13 mieszczącym się w budynku Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Nr 5 w Białymstoku. Deklaracja powinna być wypełniona zgodnie ze wskazaniami,  podpisana przez rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

Dokumentacja do uzupełnienia przez Rodziców

prosimy o uzupełnienie dokumentacji (zgody, oświadczenia, klauzule) i dostarczenie wydruków do poszczególnych grup w pierwszym tygodniu września

w poprzednim miesiącu

Podpisywanie oświadczeń potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Rodzice dzieci wnioskujących do rekrutacji uzupełniającej w Przedszkolu Samorządowym Nr 77 „ Rumiankowe Przedszkole” im. Simony Kossak w Białymstoku, podpisują oświadczenia potwierdzenia woli  przyjęcia do placówki na rok szkolny 2024/2025 w dniach 20-21 czerwca 2024 r (do godz. 12.00).

Adaptacja do przedszkola - dni adaptacyjne materiały dla Rodziców

Informujemy, że dni adaptacyjne dzieci 3-letnich z udziałem rodziców , odbędą się w dniach 29-30.08.2024 r w godz. 9.00-11.00.

Wycieczki Przedszkolne- ważna informacja

W dniach 10-11-12 czerwca 2024 roku odbędą się wycieczki dla wychowanków „ Rumiankowego Przedszkola” do Zaścianka Dobrzyńskich do miejscowości Góra/koło Krypna położonego w malowniczej Dolinie Narwi , zapewniając relaks w sielskim klimacie i miłej atmosferze w bliskim kontakcie  z przyrodą.

PODZIEKOWANIE

Rodzicom i rodzeństwu wychowanków oraz absolwentom „ Rumiankowego Przedszkola” dziękujemy serdecznie za kierowane do nas życzenia oraz  liczny udział w Festynie z okazji Jubileuszu 35- lecia Przedszkola.